Fudbal

Kadetska fudbalska liga Crne Gore

by Ilija Kovačević | 23:08:2018 | 22:17:51


Kadeti Mornara bez pobjede u prva tri kola - dva remija i poraz

Mornar – Petrovac 3:3 (2. kolo)
Bar; Stadion: SRC ,,Topolica“, gledalaca: 50. Sudija: Marko Ćupić.
Strijelci: Hajdarović u 25. i 90+1, Sinanović u 80. (Mornar), Darmanović u 41, Radović u 38. i 86.minutu (Petrovac).
Žuti kartoni: Jovićević (Mornar), Radović, Darmanović, Đelošević (Petrovac).

Mornar: Begzić, Femić, Vujačić, Stojanović, Sinanović, Jovićević (od 46.Fuštić), Marstijepović (od 46.Miljanić), Hajdarović, Mekić, Đurašković (od 87.Ličina), Vukić (od 64.Mihaljević).

Petrovac: Čupić, Jošanović, Raspopović, Radović, Vukčević, Ličina, Darmanović (od 58.Drašković), Ćetković (od 86.Bojanović), Mih. Vojvodić, Đelošević (od 81.Mil.Vojvodić), Raketić (od 65.Trifunović).
 
OFK Titograd – Mornar 5:1 (3. kolo)
Podgorica; Trening kamp OFK Titograd, gledalaca oko 20.
Glavni sudija; Marko Ćupić
Strijelci; Sava Milić u 29’, Viktor Roganović u 34’, Ilija Živanović u 50’, Luka Mihaljević u 77’ i Jovan Kljajević u 84’ minutu za OFK Titograd - Edin Mekić u 31’ minutu za Mornar.
Žuti kartoni; Viktor Roganović, Boško Ljumović, Jovan Vujisić OFK Titograd.

OFK Titograd; Zlajić, Mihaljević, Kljajević, Milić, Roganović, Mugoša, Lubarda (od 80 Ivanović), Ljumović (od 82’ Dragojević), Vujisić (od 58’ Lakušić), Đaković (od 78’ Đurović), Đurašković (od 46’ Živanović).

Mornar; Begzić, Sinanović (od 59’ Dubak), Stojanović, Miljanić, Medojević (od 64’ Miljavević), Hajdarović (od 62’ Fuštić), Mekić, Đurašković, Femić (od 79’ Jovićević), Vujačić, Vukić (od 86’ Šebek).

Rezulati 3. kola  odigranog u utorak i srijedu; OFK Titograd – Mornar 5:1, Petrovac – Budućnost 0:6, Grbalj – Lovćen 5:1, Rudar – Mladost Lj. 1970 2:4, Jezero – Iskra 1:3, OFK Berane – Zeta 1:0, Otrant – Olympic – Sutjeska 0:8 i Bokelj – Igalo 4:1.
 
Tabela poslije 3. kola
1.       Budućnost           3 3 0  0 23 2 +21   9
2.       OFK Berane         3 3 0  0 5  1 +4      9
3.       Iskra                      3 2 1  0 9 4  +5      7
4.       Sutjeska                3 2 0  1 17 2  +15  6
5.       Mladost Lj.            3 2 0  1 14 5   +9    6
6.       Igalo                      3 2 0  1 8  6 +2      6
7.       Grbalj                    3 2 0  1 11 11 0      6
8.       Bokelj                   3 2 0  15 11 -6        6
9.       Zeta                      3 1 1  1 10 4 +6     4
10.     OFK Ttitograd      3 1 1  1 9 8  +1      4
11.     Lovćen                  3 1 0  2 2 6  -4       3
12.     Mornar                 3 0 2  1 5 9  -4       2
13.     Petrovac               3 0 1  2 6 13 -7      1
14.     Rudar                   3 0 0  3 3 7  -4       0
15.     Jezero                 3 0 0  3 2 19 -17     0
16.     Otrant-Ol.             3 0 0  3 2 23 -21    0
 
U narednom 4. kolu 1. septembra sastaju se; Mornar – Budućnost, Lovćen – Petrovac, Igalo – Grbalj, Mladost Lj. 1970 – Bokelj, Sutjeska – Rudar, Zeta – Otrant – Olympic, Iskra – OFK Berane i OFK Titograd – Jezero.