Fudbal

Omladinska fudbalska liga Crne Gore

by Ilija Kovačević | 23:08:2018 | 22:22:12


Prva pobjeda omladinaca Mornara
 
Mornar – Sutjeska 0:6 (2. kolo)
Bar; Stadion: SRC „Topolica“, gledalaca: 50. Sudija: Dalibor Vujisić (Podgori- ca).
Strijelci: A. Babić u 2. iz jedanaesterca, Bulajić u 4, Šofranac u 13. i 33, Bajović u 20. iz jedanaesterca i Vujačić u 71. Minutu.
Žuti kartoni:Mucević,Hodžić,Giljen, Kovač (Mornar), A. Babić, Dubljević (Sutjeska).

Mornar: Kovač, Mucević, Kiković, Stešević, Dragojević, Giljen, Balić, Bumbić, Perović (Janković), Hodžić(Martinović),Raičković (Ivačković)

Sutjeska: Mićanović (Sekulić),A.Vlahović,Lalatović (L. Babić), A. Babić, V. Vlahović, Bajović, Toljić, Šofranac, Dubljević (Mirković), Vujačić, Bulajić (Delibašić).
 
Rudar – Mornar 0:3 (3. kolo)
Pljevlja; Stadion pod Golubinjom, gledalaca: 50. Sudija: Marko Popović.                      
Strijelci: Bumbić u 12. i 56, Balić u 50.minutu.
Žuti kartoni: Dragaš, Raonić, Starovlah, Hurić (Rudar), Kiković (Mornar).

Rudar: Bećović, Tešović, Kordić (od 62.Despotović), Dragaš (od 86.Terzić), Pupović, Raonić (od 74.Gogić), Palibrk, Starovlah, Hurić, Krstonijević (od 84.Zorić), Vojinović.

Mornar: Kovač, Stešević, Balić, Marstijepović, Duraković, Mucević, Polović, Bumbić, Dragojević,Kiković, Giljen

Rezultati i tabela 3. kolo odigranog u utorak i srijedu; Rudar – Mornar 0:3, Grbalj – Kom Eurozox 0:2, Sutjeska – Mladost Lješkopolje 4:0, Arsenal – Berane 2:2, Petrovac – Zeta 3:5, OFKTitograd – Iskra 2:0, Dečić – Jedinstvo 1:1, Budućnost – Lovćen 6:0.
 
Tabela poslije trećeg kola

1. Budućnost        3 3 0 0 17:0 9
2. Zeta                    3 3 0 0 17:3 9
3. Sutjeska             3 3 0 0 14:0 9
4. OFKTitograd      3 2 0 1 6:4   6
5. KomEurozox      3 2 0 1 4:2   6
6. Jedinstvo           3 1 1 1 4:3   4
7. Grbalj                 3 1 0 2 4:4   3
8. Petrovac            3 1 0 2 7:8   3
9. Iskra                   3 1 0 2 3:7   3
10. Lovćen             3 1 0 2 5:10 3
11. Mladost Lj.       3 1 0 2 1:6   3
12. Mornar            3 1 0 2 4:10 3
13. Berane             2 0 1 1 2:6   1
14. Arsenal            3 0 1 2 3:8  1
15. Dečić               3 0 1 2 1:14 1
16. Rudar              2 0 0 2 0:11 0

U narednom kolu (25.avgusta) sastaju se: Mornar – Arsenal, Kom E. – Lovćen, Jedinstvo – Budućnost, Berane – Petrovac, Mladost Lj. – Rudar, Iskra – Dečić, Zeta – OFKTitograd i Grbalj – Sutjeska