by Ilija Kovačević | 25:01:2019 | 17:34:38

Mornar: Novović, Vujošević, Marković, Vlahović, Martinović, Brnović, Vukmarković, Merdović, Puljiz, Leverda, Lalošević.
Još su igrali: Raičević, Bušković, Кovačević

Adrija: Enomoto, Sada, Šabotić, Mujović, Jamamura, Tada, Vagi, Jošida, Кavagući, Кavahara, Nozomi.
Još su igrali: Tomić, Lakić, Ono. Hiromu, Igari.

U drugoj pripremnoj utakmici fudbaleri Mornara su poraženi od kombinovane selekcije iz Japana 1:0.

Po veoma lošim uslovima, jakom sjevernom vjetru u borbenoj fudbalskoj predstavi, gosti su pobijedili golom Jošide u 65. minutu.

Gosti su preko istog fudbalera mogli i do drugog pogotka, ali je šut japanskog igrača u 76’ minutu završio u okvir gola, odnosno prečka je spriječila radovanje gostiju.

Poznata su još dva termina pripremnih mečeva Mornara. U ponedjeljak 28. januara, rival Barana je danilovgradska Iskra, dok će u petak 1. februara igrati protiv Petrovca.