Starobarani slavili u međ. prijateljskom meču

by Ilija Kovačević / foto privatna arhiva | 22:03:2019 | 08:07:03

Sloga Stari Bar – Rubin Donji Stupanj: 3:1 (2:0)

Bar; Pomoćni teren SRC “Topolica”, gledalaca oko 100.
Glavni sudija; Srđan Klačar (Crna Gora) – pomoćnici Đorđe Lemajić i Aleksdandar Maslovar (Crna Gora)

Strijelci; Milo Novaković u 35’, Damir Kajević u 43’, Mirza Beharović u 57’ minutu za Slogu – Stefan Stanković u 74’ minutu za Rubin.

Sloga; Zoran Rakić, Anđelo Rili, Mirza Beharović, Mehmed Ukošata, Ardijan Ramdedović, Igor Vasilov, Miljan Popović, Damir Kajević, Elvir Bajramović, Andin Perazić.
Rezerve; Damir Divanović i Blagoj Zlatanovski.

Rubin Donji Stupanj; Nikola Filipović, Uroš Živković, Bojan Ivić, Srđan Čović, Dušan Karić, Stefan Filipović, Stefan Milić, Stefan Ugrinić, Jovica Nikolić, Predrag Nikolić, Saša Milovanović.
Rezerve; Stefan Stankovićm Etefan Filipović, Vladimir Milićević, Zoran Kovanđić.

Starobarska Sloga je u novom međunarodnom fudbalskom druženju savladala Rubin iz Donjeg Stupnja blizu Aleksandrovca sa 3:1.

Po lijepom vremenu i idealnom terenu za igru domaći su za nijansu bili bolji rival.

Sloga je već do poluvremena preko Mila Novakovića u 35’ i Damira Kajevića u 43’ minutu stekla dva gola prednosti.

U nastavku, još po jedan gola na obje strane. Mirza Beharović je u 57’ minutu doveo svoj tim do prednosti od 3:0, da bi konačan rezultat postavio Stefan Stanković u 74’ minutu.

U lijepu fudbalsku predstavu uklopili su se i arbitri iz Bara.