Hajduk bolji u novom gradskom fudbalskom derbiju

by Ilija Kovačević | 24:03:2019 | 22:09:44

Sloga Stari Bar – Hajduk: 0 – 2 (0-0)

Bar; Pomoćni teren SRC „Topolica“, gledalaca oko 50.
Glavni sudija; Nikola Marković (Cetinje), pomoćnici; Ivan Popović (Cetinje) i Nemanja Ćetković (Ulcinj).

Strijelci; Belmin Mehović u 70' minutu i Admir Demirović u 89' minutu (Hajduk).
Žuti kartoni; Filip Davidović, Belmin Mehović i Aldijan Bajramović (Hajduk)

Sloga Stari Bar; Miljan Popović, Milo Novaković, Anđelo Rili, Mehmed Ukošata, Armin Međedović (Damir Kajević od 73' minuta), Damir Divanović, Ajdin Perazić, Herodit Sinani (Igor Vasilov od 68' minuta), Ardijan Ramdedović, Senad Kaplanović, Dženan Dacić.

Hajduk; Rade Lamajić, Amar Osmanović, Filip Davidović (Mario Barabaš od 56' minuta), Dragomir Vukmarković (Filip Barabaš od 46' minuta), Đorđe Vujačić, Nemanja Šćekić (Nemanja Damjnaović od 69' minuta), Dimitrije Vujinović, Admir Demirović, Bogdan Bogdanović, Aldijan Bajramović, Belmin Mehović.

U novom gradskom fudbalskom derbiju, u utakmici 15. kola Južne fudbalske regije, ekipa Hajduka je kao „gost“ pobijedila starobarsku Slogu sa 2:0.

Poslije miroljubivog prvog poluvremena, pobjednik je odlučen u finišu susreta, kada su Belmin Mehović u 70' i Admir Demirović u 89' minutu odlučili pobjednika.

Foto; Sa prethodnih utakmica

Novo pojačanje Hajduka iz Petrovca, Đorđe Vujačić, se već u prvim utakmicama pokazao kao veliko pojačanje, jer je po ocjeni svih iz kluba bio najbolji pojedinac današnjeg susreta.

Dva barska kluba će kroz tri dana ponovo urkstiti koplja. Naime, u srijedu 27. marta na rasporedu su polufinalni dueli Kupa “Nikša Bućin” za seniore.

Starobarska Sloga je nominalni domaćin ekipi Hajduka u srijedu od 15,00 sati, dok će u Radovićima da igraju domaća Sloga i Cetinje.