Mornar odolijevao na “Trešnjici” do dva minuta prije kraja

izvor ; I.K. & MINA | 30:03:2019 | 17:01:07

Fudbaleri Sutjeske osvojili su bod, dok je Budućnost ostvarila pobjedu u 26. kolu Telekom Prve crnogorske lige. Fudbaleri Mornara poklekli su u samom finišu duela na “Trešnjici”. Barani su se lavovski borili, ali ih je neopreznost bukvalno na isteku regularnog dijela susreta koštala novog poraza od 2:0. Strijelci za domaće su bili;  Aleksa Jamoa u 89. i Nikole Krstovića u drugom minutu sudijske nadoknade.

Sutjeska je u Radanovićima igrala protiv Grblja 0:0, dok je Budućnost pred svojim navijačima pobijedila Rudar 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Dušan Stojiljković u 12. minutu.

OFK Titograd je pred svojim navijačima savladao Lovćen 3:2.

Ekipu iz podgoričkog naselja Stari aerodrom do pobjede vodili su Ognjen Gašević u 31. i Marko Pavićević golovima u 78. i 84. minutu.

Dvostruki strijelac za Lovćen bio je Goran Vujović u 7. i 45. minutu iz jedanaesterca.

Iskra je u samom finišu preokrenula i pobijedila Petrovac u Danilovgradu 2:1.

Gostujući tim poveo je golom Šoa Jamamota u 63. minutu.

Izjednačio je Darko Nikač u 79, a pobjedu domaćinu donio je Goran Burzanović u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Sutjeska je je, nakon 26. kola, vodeća na tabeli sa 53 boda i ima pet više od drugopalsirane Budućnost.

Zeta je treća sa 42, dok bod manje ima OFK Titograd.

U srijedu 3. aprila od 15 sati i 30 minuta na rasporedu su mečevi vanrednog 27. kola.