Starobarska Sloga remizirala sa imenjakom u Kotoru

by Ilija Kovačević / foto privatna arhiva | 31:03:2019 | 19:35:23

Sloga Radovići – Sloga Stari Bar: 2:2 (2:1)

Kotor; Pomoćni teren FK Bokelj, gledalaca oko 50.
Glavni sudija; Ilija ivanović (Cetinje) – pomoćnici; Đorđe Lemajić i Dušan Korać (Bar)

Strijelci; Milan Carević u 8' i Nikola Spalević u 25' minutu (Sloga Radovići) – Jasmin Grbović u 6' i 85' minutu (Sloga Stari Bar)
Žuti kartoni; Kaljević i Carević (Sloga Radovići) – Rili i Dacić (Sloga Stari Bar)

Sloga Radovići; Racković, Đapić, Stijepović, Mršulja, Girivić, Vuletić, Carević, Spalević, Jaredić, Kaljević.

Sloga Stari Bar; Popović, Novaković, Rili, Ukošata, Međedović, Grbović, Dacić, Beharović (Vasilov od 62'), Divanović, Kaplanović, Bajramović.

Duel dva imenjaka koji je odigran u Kotoru u okviru 16. kola Južne fudbalske regije, završen je bez pobjednika 2:2. Starobarani su poveli golom Jasmina Grbovića u 6', da bi dva minuita kasnije izjednačio Milan Carević.

Do poluvremena je ekipa iz Krtola preokrenula golom Nikole Spalevića u 25' minutu, da bi konačan rezultat pet minuta prije kraja postavio danas dvostruki strijelac Starobarana Jamsin Grbović.

Foto; Jasmin Grbović (dvostruki strijelac za Starobarane protiv imenjaka iz Radovića)

Parovi 17. kola

Sloga Stari Bar – Cetinje, Nedjelja 7.04.2019 15,30 h
Sloga Radovići – Hajduk, Nedjelja 7.04.2019 u 15,30 h

Tabela poslije utakmica 16. kola;

1. Cetinje                       16      9        3        4        35:29      +6     30
2. Sloga Radovići (-1)    16      8        4        4        44:18      +26    27
3. Hajduk                       16      7        1        8        35:42      - 7     22
4. Sloga Stari Bar         16      3        2        11      19:44      -25     11