Cetinje u 89. minutu do pobjede nad ekipom Hajduka

by Ilija Kovačević | 31:03:2019 | 20:20:47

Hajduk – Cetinje: 3:4 (0:1)

Bar; Pomoćni teren SRC „Topolica“, gledalaca oko 50.
Glavni sudija; Nikola Marković (Cetinje) – pomoćnici; Ivan Popović (Cetinje) i Nemanja Ćetković (Ulcinj).

Strijelci Bogdan Bogdanović u 49', Nemanja Đurković u 54' i Rajko Nikezić u 90+2 minutu za Hajduk – Nemanja Perunović (autogol) u 8', Vido Petričević 65', Ivan Batrićević 68' i 89' minutu za Cetinje.

Hajduk; Lemajić, Osmajić, Mehović, Nikezić, Vujačić, Vujinović, M. Barabaš (Damjanović od 58'), F. Barabaš (Đurković od 46'), Bogdanović, Perunović, Bajramović.

Cetinje; Bauković, Marković, Vujović, Tatar, Latković, Petričević, Đikanović, Kaluđerović, Batrićević, Šoć, Bigović.

U derbiju 16. kola Južne regije, fudbaleri Cetinja su danas na „Topolici“ savladali ekipu Hajduka 4:3.

U pravoj fudbalskoj goleadi, ali i „kartonijadi“ (žutih i crvenih), lider sa Cetinja je do pobjede stigao poslije velikog preokreta u finišu susreta.

Gosti su poveli autogolom Nemanje Parunovića u 8' minutu, da bi Barani sa dva gola početkom drugog dijela preokrenuli.
Bogdan Bogdanović je u 49' minutu iozjednačio, dok je Nemanja Đurković pet minuta kasnije doveo svoj tim do prednosti od 2:1.

Sredinom drugog poluvremena je na 2:2 izjednačio Vido Petričević, golom u 65' minutu, da bi Cetinjani sa dva pogotka Ivana Batrićevića u 68' i 89' minutu poveli sa nedostižnih 4:2.

Poraz je u 90+2 minutu ublažio Rajko Nikezić sa konačnih 4:3.

Parovi 17. kola

Sloga Stari Bar – Cetinje, Nedjelja 7.04.2019 15,30 h
Sloga Radovići – Hajduk, Nedjelja 7.04.2019 u 15,30 h

Tabela poslije utakmica 16. kola;

1. Cetinje                       16      9        3        4        35:29      +6     30
2. Sloga Radovići (-1)    16      8        4        4        44:18      +26    27
3. Hajduk                       16      7        1        8        35:42      - 7     22
4. Sloga Stari Bar         16      3        2        11      19:44      -25     11