by Ilija Kovacevic | 13:02:2016 | 16:32:38

Stadion:SRC "Topolica" Gledalaca:oko 100. Sudija: Čelebić (Bar).
Strijelci: Leverda u 4., Vučinić u 40., Kacić u 72. i Đurović u 85.minutu.

Mornar: Popović, Radulović, Džanović, Marković, Gajević, Bosman, Kim, Merdović, Vučinić, Kacić, Leverda.

Igrali su još: Masoničić, Bubanja, Bogdanović, Vukmarković, Kažić, Nikolić, Đurović, Pejanović.

Cetinje: Bajković, Roganović, Marković, Stanojević, M.Draganić, Ćeranić, Perović, Mujović, N.Draganić, N.Vujović, S.Vujović.

Igrali su još: Tanović, Nikočević, Drobnjak, M.Popović, I.Popović, Borozan, Tačibanu, Jusi, Kaluđerović, Mirković.

Fudbaleri Mornara kako se bliži početak proljećnog  dijela sezone izgledaju sve bolje i sigurnije. Ovoga puta pravo lice su pokazali u subotu protiv drugoligaša sa Cetinja. U novom kontrolnom meču, Barani su poslije vođstva od 2:0 na poluvremenu i ulaska u igru pojačanja Baća Nikolića i Marka Đurovića zaigrali borbenije i sa više ritma, postigli još dva gola i zasluženo savladali rivala.

Najljepši trenutak ovog susreta bio je treći gol za ekipu Mornara, koji je postigao Benjamin Kacić poslije udarca sa 16 metara. Na asistenciju Đurovića pogodio je sam gornji ugao gola Bajkovića.U strijelce je uspio da se upiše i najnovija akvizicija Barana, Marko Đurović pogotkom u 85’ minutu meča.