by Ilija Kovačević | 14:03:2016 | 12:34:31

Južna fudbalske regija, 12. kolo

Sloga Stari Bar – Sloga Radovići 1:1 (0:1)

Bar ; SRC „Topolica“, gledalaca oko 50.
Gl. sudija ; Milan Cvijović (Budva) – pomoćnici ; Ljubo Arsović i Ivan Popović (Cetinje).
Strijelci ; Milo Novaković u 81' minutu iz penala za (Slogu S.B.) i Nikola Spalević u 3' minutu za (Slogu R.)

Žuti kartoni ; Kurtović, Novaković i Beharović (Sloga Stari Bar) – Martinović i Đapić (Sloga Radovići)
Crveni karton ; Eldin Ramčević Sloga (Stari Bar) i Nebojša Peraš (Sloga Radovići) u 12' minutu.

Sloga Stari Bar ; Asović, Novaković, Vučetić (Beharović), Divanović, Krantić, Kaplanović (Tiganj), Đurović (Međedović), Grbović, Zaganjor, Ramčević, Dacić.

Sloga Radovići ; Malović, Đapić, Vujanović, Peraš, Spalević, Deretić, Grivić (Mačić), Martinović, Kovačević (Ivošević), Ćulafić, Obradović.

Duel 12. kola na „Topolici“ završen je u nedjelju bez pobjednika. Dva kapitena donijela su po bod fudbalskim imenjacima. Spalević je doveo goste u vođstvo već u 3' minutu,poslije efektnog šuta sa nekih 25 metara, da bi Novaković poslije sasvim opravdano dosuđenog penala za domaće, poravnao u 81' minutu.

Drugi barski klub, sastav Hajduka pobijedio je kao gost u Budvi domaći Mogren čak sa 4:1, poluvrijeme (2:1). Dvustruki strijelac za Barane bio je Miloš Uskoković u 15' i 60' minutu, te Adnan Demirović u 27' i Vuk Miranović u 85' minutu susreta.
U derbiju kola, možda i cijelog proljećnog dijela šamponata, Otrant-Olimpik i Arsenal, igrali su u Ulcinju neriješeno 0:0.

Narednog vikenda (nedjelja) je pauza u ligi Južne fudbalske regije za seniore, pošto su na rasporedu utakmice prvog kola Kupa „Nikša Bućin“.