Ulcinjani silni protiv Hajduka

by Ilija Kovačević | 27:03:2016 | 19:01:25

Hajduk – Otrant Olimpik 0 – 5 (0-1)

Bar ; pomoćni teren SRC „Topolica“, gledalaca oko 150.
Glavni sudija ; Mihailo Milošević (Cetinje), pomoćnici ; Ljubo Arsović (Cetinje), Marko Peraš (Kotor)

Strijelci ; Ramović u 32', Divanović 65', Molabećirović 75, Kurti 78' i Gurzaković u 80' minutu.

Žuti kartoni ; Vujović i Magdelinić (Hajduk) – Matunović (Otrant)
Crveni karton ; Vujović (Hajduk) drugi žuti u 65' minutu

Hajduk ; Drašković, Šćekić, Davidović, Vujović, Timotijević (Magdelinić), Lukolić, Demirović, Đukić (Lavrović), Miranović, Vukadinović (Lemajić), Radonjić.

Otrant Olimpik ; Mećikukuć, Ramović, Matunović, Redžović, Seniković, Đinović, Alibegu, Divanović (Itvari), Gurzaković, Molabećirović (Čaušić), Rudović (Kurti).

Otrant Olimpik je opravdao ulogu favorita u meču 13. kola Južne fudbalske regije, a pobjednika je odlučila bolja fizička sprema Ulcinjana, koji su četiri gola postigli u intervalu od 65' do 80 minuta meča, kada su domaći evidentno pali na fizičkom planu.

Barani su takođe imali svoje prilike, a najbolju je propustio Đukić u 60 minutu meča kada je sa ivice kaznenog prostora (odnosno 10 - 12 metara) šutirao preko gola.