FK Hajduk nakon penal serije pobijedio Slogu u Radovićima

by Ilija Kovačević | 30:03:2016 | 19:08:01

Sloga Radovići – Hajduk 1:1 (0:0) penalima 5:6

Fudbaleri barskog Hajduka napravili su malo iznenađenje, pošto su u srijedu kao gosti poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca savladali Slogu u Radovićima 6:5.

U regularnih 90' minuta utakmica je završena neriješeno 1:1. Slogu je u vođstvo doveo Spalević u 55' minutu, da bi Barani golom Mladena Đukića u 61' minutu izjednačili i izborili penale.

U penal seriji svi fudbaleri Hajduka su bili precizni. Redom su pogađali ; Vujović, Timotijević, Miranović, Đukić i Demirović.

Fudbaleri Hajduka će za razliku od starobarske Sloge koja se direktno plasirala voljom žrijeba, i pored odlične partije u Radovićima, do glavne runde Kupa FSCG odnosno 1/16 finala, morati da odigraju još jedno kolo Kupa za teritoriju Južne regije.

Puleni Vaska Miloševića i Tomice Milanovića će za rivala imati tivatski Arsenal koji je kao gost u Budvi pobijedio Mogren 4:0.