Hajduk poveo pa stao u Radovićima

by Ilija Kovačević | 04:04:2016 | 13:25:14

Sloga Radovići – Hajduk 2:1 (0:1)

Radovići, gledalaca oko 100.
Strijelci ; Goran Đapić u 50' i Živko Mirković u 87' minutu za Slogu – Miloš Radonjić u 39' minutu za Hajduk.

Dobra fudbalska predstava dva sastava koja su u roku od četiri dana odigrala dvije zanimljive i neizvjesne utakmice (Kup i prvenstvo).
U Kup utakmici za FSCG, Barani su prošle srijede slavili poslije penala 6:5 (regularnih 1:1), dok su u nedjelju fudbaleri Hajduka u Radovićima poraženi 2:1.

Odigrali su puleni Tomice Milanovića dobru utakmicu u većem dijelu susreta, poveli u pravo vrijeme u 39' minutu preko Miloša Radonjića efektnim golom i sa minimalnom prednošću otišli na odmor.

U nastavku su domaći preko Đapića u 50' minutu izjednačili, da bi u samom finišu odbrana Hajduka „poklekla“ u 87' minutu. Strijelac za Slogu bio je Mirković.

U intervalu između prvog i drugog gola domaćih, briljirao je mladi golman Hajduka Mirko Drašković koji je sa 5-6 fantastičnih intervencija spriječio domaće da stignu do još nekog pogotka.

U narednom kolu 10-og aprila Hajduk u novom gradskom derbiju u okviru 15-og kola „dočekuje“ starobarsku Slogu.