Barski Hajduk poražen u polufinalu Kupa „Nikša Bućin“

by Ilija Kovačević | 06:04:2016 | 20:27:40

Arsenal – Hajduk 4 – 1 (2-1)

Tivat, stadion „Gradski park“, gledalaca oko 100.
Glavni sudija ; Mihailo Milošević (Cetinje), pomoćnici ; Ivan Šarac i Mario Vojvodić (Cetinje).
Strijelci ; Ranko Krgović u 24' i Danilo Vulević u 33',57' i 66' minutu za Asrenal – Nemanja Šćekić u 18' minutu za Hajduk.
Žuti kartoni ; Nemanja Šćekić u 30' i Nemanja Đurković u 70' (Hajduk)
Crveni karton ; Rajko Đorđević u 73 ' minutu (Arsenal)

Arsenal ; Popović, Đorđević, Krstović, Vasilijević, Šćepanović, Tomašević, Krgović (Mršulja), Buzić, Milović, Vulević, Bubanja.

Hajduk ; Duraković, Vujović, Davidović, Šćekić, Radonjić, Đurković, Luković, Matijević (Lekić), Đukić, Demirović (Miranović), Savić.

U finalu kupa „Nikša Bućin“ igraće Sloga iz Radovića i tivatski Arsenal. Tivćani su danas u polufinalu ovog takmičenja na svom terenu pobijedili prošlogodišnjeg osvajača ovog takmičenja, sastav Hajduka 4:1.

Barani su pružili blijedu partiju izuzev u prvih 20-tak minuta meča, kada su golom najboljeg pojedinca Hajduka u ovom meču, Nemanje Šćekića poveli 1:0 u 18 minutu.

U nastavku je uslijedila mnogo bolja igra Arsenala, a plod takve igre su četiri gola domaćina. Ranko Krgović je poravnao u 24' minutu, da bi preko trostrukog strijelca Danila Vulevića u 33',57' i 66' minutu postavili konačnih 4:1.

Tradicionalno, finale se igra prvog maja, na gradskom stadionu u Kotoru.