Omladinska fudbalska liga Crne Gore 24. kolo

| 15:04:2016 | 19:40:09

Bratstvo – Mornar 1:2

Ljajkovići - Igralište u Ljajkovićima. Gledalaca: 30. Sudija: Boban Živaljević. Pomoćnici: Vasko Dragojević i Vojin Ostojić (svi iz Podgorice). Strijelci: Vukčević u 86. (Bratstvo), Bušković u 59. i 73. minutu (Mornar).

Bratstvo : Bulatović, Vlaović, Đurović, Ajković, Đurišić (Ristić), Nuculović, Milić, Đinović (Milošević), Ivanović,Bašanović(Vukčević), Babić.

Mornar : Popović (Vulezić),Bušković,Stojnić,Mališić (Šorović), Mehović, Vučetić (Pavlović), Maraš, Merdović,Masoničić,Duraković,Brežanin

Dobra fudbalska predstava omladinaca Mornara. Sjajni Bušković je sa dva gola u 59’ i 73’ doveo svoj tim do prednosti od 2:0, a konačan  rezultat postavio je fudbaler domaćih Vukčević četiri minuta prije kraja.