Kadetska fudbalska liga Crne Gore, 24. kolo

| 15:04:2016 | 19:42:14

Grafičar – Mornar 5:2

Podgorica - Pomoćni teren Mladosti. Gledalaca: 30. Sudija: Miloš Jabučanin (Cetinje). Pomoćnici: Ivan Klačar i Goran Savićević (Bar). Strijelci: Caušević u 10, Boljević u 14, Jovanović u 50, Bulatović u 73, Backović u 79.(Grafičar), Leković u 52. (ag), Gojnić u 74. minutu (Mornar). Žuti kartoni: Boljević (Grafičar), Gojnić (Mornar). Crveni karton: Bodin Gojnić (Mornar) u 80. minutu.

Grafičar : D. Bulatović, Caušević (Radonjić), Boljević, D. Jovanović (Šćekić), Backović, Knežević, Pecović (Radulović), Radević, D. Šainović (l. Šainović), L. Jovanović, Radunović (Vučinić).

Mornar : Popović (Damjanović), Leković, Gojnić, Milošević (Kiković), Truš (Bambić), Smolović, Stojković, Vujović (Pajović), Divanović, Milošević, Marković (Stešević).

Kadeti Mornara neočekivano su poraženi u gostima od Grafičara sa ubjedljivih 5:2. Bio je ovo 12-ti poraz Barana u šampionatu uz devet pobjeda i tri remija.