U poslednjem kolu "južnjaka" Hajduk pobijedio Slogu

by Ilija Kovačević | 22:05:2016 | 19:41:56

Sloga Stari Bar – Hajduk 1:2 (0:0)

Bar ; pomoćni teren SRC „Topolica“, gledalaca oko 50.
Glavni sudija ; Mihailo Milošević (Cetinje), pomoćnici ; Mario Vojvodić i Aleksandar Ćosović sa Cetinja.

Strijelci ; Adnan Zaganjor u 58' za Slogu – Rajko Nikezić u 52' i Vuk Miranović u 84' minutu za Hajduk.

Žuti kartoni ; Miranović i Nikezić (Hajduk)

Sloga Stari Bar ; Rakić, Novaković, Divanović, Krantić, Kaplanović, Međedović, Đurović (Beharović), Beharović, Zaganjor, Ramčević (Lukolić), Dacić (Živković).

Hajduk ; Duraković, Timotijević (Lemajić), Savić, Nikezić, Radonjić, Ma. Vujović, Lukolić, Demirović, Đukić, Miranović, Abdijević.

U utakmici poslednjeg 20. kola Južne fudbalske regije za seniore, ekipa Hajduka je danas kao „gost“ pobijedila gradskog rivala Slogu iz Starog Bara sa 2:1.

Strijelac gola za Starobarane bio je Adnan Zaganjor u 58' minutu, dok su golove za pobjedu Hajduka postigli Rajko Nikezić u 52' i Vuk Miranović u 84' minutu.