Fudbal

Fudbalski prvoligaši kreću 6, a drugoligaši 14. avgusta

by Ilija Kovačević | 23:07:2016 | 13:34:22


Druga fudbalska liga: Raspored jesenjeg dijela takmičenja
 
U prvom kolu nove sezone drugoligaškog takmičenja prošlogodišnji prvoligaš, ekipa barskog Mornara gostuje Cetinju, učesniku baraža za plasman u Telekom 1. CFL, dok će drugi učesnik baraža za eltino takmičenje ekipa Bratstva dočekati Igalo. Prvi meč u Drugoj ligi Otrant Olimpik će odigrati pred svojim navijačima protiv Grafičara, dok će povratnik u drugoligaško društvo, nikšićki Čelik dočekati Jezero. U premijernom kolu sastaju se još i Ibar – Berane, odnosno Radnički – Kom.
FK Mornar će prvu utakmicu pred svojim navijačima odigrati u drugom kolu protiv komšija iz Ulcinja 21. avgusta od 17 sati.

Kolo 1
14.08.2016 17:00 Rožaje Ibar - Berane
14.08.2016 17:00 Ljajkovići Bratstvo - Igalo
14.08.2016 17:00 Nikšić Čelik - Jezero
14.08.2016 17:00 Cetinje Cetinje - Mornar
14.08.2016 17:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Grafičar
14.08.2016 17:00 Berane Radnički - Kom

Kolo 2
21.08.2016 17:00 Berane Berane - Kom
21.08.2016 17:00 Podgorica Grafičar - Radnički
21.08.2016 17:00 Bar Mornar - Otrant-Olympic
21.08.2016 17:00 Plav Jezero - Cetinje
21.08.2016 17:00 Igalo Igalo - Čelik
21.08.2016 17:00 Rožaje Ibar - Bratstvo

Kolo 3
28.08.2016 17:00 Ljajkovići Bratstvo - Berane
28.08.2016 17:00 Nikšić Čelik - Ibar
28.08.2016 17:00 Cetinje Cetinje - Igalo
28.08.2016 17:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Jezero
28.08.2016 17:00 Berane Radnički - Mornar
28.08.2016 17:00 Podgorica Kom - Grafičar

Kolo 4
31.08.2016 16:30 Berane Berane - Grafičar
31.08.2016 16:30 Bar Mornar - Kom
31.08.2016 16:30 Plav Jezero - Radnički
31.08.2016 16:30 Igalo Igalo - Otrant-Olympic
31.08.2016 16:30 Rožaje Ibar - Cetinje
31.08.2016 16:30 Ljajkovići Bratstvo - Čelik

Kolo 5
03.09.2016 16:30 Nikšić Čelik - Berane
03.09.2016 16:30 Cetinje Cetinje - Bratstvo
03.09.2016 16:30 Ulcinj Otrant-Olympic - Ibar
03.09.2016 16:30 Berane Radnički - Igalo
03.09.2016 16:30 Podgorica Kom - Jezero
03.09.2016 16:30 Podgorica Grafičar - Mornar

Kolo 6
11.09.2016 16:00 Berane Berane - Mornar
11.09.2016 16:00 Plav Jezero - Grafičar
11.09.2016 16:00 Igalo Igalo - Kom
11.09.2016 16:00 Rožaje Ibar - Radnički
11.09.2016 16:00 Ljajkovići Bratstvo - Otrant-Olympic
11.09.2016 16:00 Nikšić Čelik - Cetinje

Kolo 7
18.09.2016 15:30 Cetinje Cetinje - Berane
18.09.2016 15:30 Ulcinj Otrant-Olympic - Čelik
18.09.2016 15:30 Berane Radnički - Bratstvo
18.09.2016 15:30 Podgorica Kom - Ibar
18.09.2016 15:30 Podgorica Grafičar - Igalo
18.09.2016 15:30 Bar Mornar - Jezero

Kolo 8
25.09.2016 15:00 Berane Berane - Jezero
25.09.2016 15:00 Igalo Igalo - Mornar
25.09.2016 15:00 Rožaje Ibar - Grafičar
25.09.2016 15:00 Ljajkovići Bratstvo - Kom
25.09.2016 15:00 Nikšić Čelik - Radnički
25.09.2016 15:00 Cetinje Cetinje - Otrant-Olympic

Kolo 9
02.10.2016 15:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Berane
02.10.2016 15:00 Berane Radnički - Cetinje
02.10.2016 15:00 Podgorica Kom - Čelik
02.10.2016 15:00 Podgorica Grafičar - Bratstvo
02.10.2016 15:00 Bar Mornar - Ibar
02.10.2016 15:00 Plav Jezero - Igalo

Kolo 10
09.10.2016 14:30 Berane Berane - Igalo
09.10.2016 14:30 Rožaje Ibar - Jezero
09.10.2016 14:30 Ljajkovići Bratstvo - Mornar
09.10.2016 14:30 Nikšić Čelik - Grafičar
09.10.2016 14:30 Cetinje Cetinje - Kom
09.10.2016 14:30 Ulcinj Otrant-Olympic - Radnički

Kolo 11
16.10.2016 14:30 Berane Radnički - Berane
16.10.2016 14:30 Podgorica Kom - Otrant-Olympic
16.10.2016 14:30 Podgorica Grafičar - Cetinje
16.10.2016 14:30 Bar Mornar - Čelik
16.10.2016 14:30 Plav Jezero - Bratstvo
16.10.2016 14:30 Igalo Igalo - Ibar

Kolo 12
23.10.2016 13:30 Berane Berane - Ibar
23.10.2016 13:30 Igalo Igalo - Bratstvo
23.10.2016 13:30 Plav Jezero - Čelik
23.10.2016 13:30 Bar Mornar - Cetinje
23.10.2016 13:30 Podgorica Grafičar - Otrant-Olympic
23.10.2016 13:30 Podgorica Kom - Radnički

Kolo 13
30.10.2016 13:30 Podgorica Kom - Berane
30.10.2016 13:30 Berane Radnički - Grafičar
30.10.2016 13:30 Ulcinj Otrant-Olympic - Mornar
30.10.2016 13:30 Cetinje Cetinje - Jezero
30.10.2016 13:30 Nikšić Čelik - Igalo
30.10.2016 13:30 Ljajkovići Bratstvo - Ibar

Kolo 14
06.11.2016 13:30 Berane Berane - Bratstvo
06.11.2016 13:30 Rožaje Ibar - Čelik
06.11.2016 13:30 Igalo Igalo - Cetinje
06.11.2016 13:30 Plav Jezero - Otrant-Olympic
06.11.2016 13:30 Bar Mornar - Radnički
06.11.2016 13:30 Podgorica Grafičar - Kom

Kolo 15
13.11.2016 13:00 Podgorica Grafičar - Berane
13.11.2016 13:00 Podgorica Kom - Mornar
13.11.2016 13:00 Berane Radnički - Jezero
13.11.2016 13:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Igalo
13.11.2016 13:00 Cetinje Cetinje - Ibar
13.11.2016 13:00 Nikšić Čelik - Bratstvo

Kolo 16
20.11.2016 13:00 Berane Berane - Čelik
20.11.2016 13:00 Ljajkovići Bratstvo - Cetinje
20.11.2016 13:00 Rožaje Ibar - Otrant-Olympic
20.11.2016 13:00 Igalo Igalo - Radnički
20.11.2016 13:00 Plav Jezero - Kom 
20.11.2016 13:00 Bar Mornar - Grafičar

Kolo 17
27.11.2016 13:00 Bar Mornar - Berane
27.11.2016 13:00 Podgorica Grafičar - Jezero
27.11.2016 13:00 Podgorica Kom - Igalo
27.11.2016 13:00 Berane Radnički - Ibar
27.11.2016 13:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Bratstvo
27.11.2016 13:00 Cetinje Cetinje - Čelik

Kolo 18
Berane Berane - Cetinje
Nikšić Čelik - Otrant-Olympic
Ljajkovići Bratstvo - Radnički
Rožaje Ibar - Kom
Igalo Igalo - Grafičar
Plav Jezero - Mornar

Kolo 19
Plav Jezero - Berane
Bar Mornar - Igalo
Podgorica Grafičar - Ibar
Podgorica Kom - Bratstvo
Berane Radnički - Čelik
Ulcinj Otrant-Olympic - Cetinje

Kolo 20
Berane Berane - Otrant-Olympic
Cetinje Cetinje - Radnički
Nikšić Čelik - Kom
Ljajkovići Bratstvo - Grafičar
Rožaje Ibar - Mornar
Igalo Igalo - Jezero

Kolo 21
Igalo Igalo - Berane
Plav Jezero - Ibar
Bar Mornar - Bratstvo
Podgorica Grafičar - Čelik
Podgorica Kom - Cetinje
Berane Radnički - Otrant-Olympic

Kolo 22
Berane Berane - Radnički
Ulcinj Otrant-Olympic - Kom
Cetinje Cetinje - Grafičar
Nikšić Čelik - Mornar
Ljajkovići Bratstvo - Jezero
Rožaje Ibar - Igalo


Telekom 1. CFL: Raspored jesenjeg dijela šampionata

 Odbranu šampionske titule ekipa Mladosti počeće na gostovaju Zeti, dok će aktuelni vicešampion Budućnost dočekati ekipu Iskre. Premijerno kolo sezone donosi komšijski derbi između Bokelja i Grblja, duel Rudara i Jedinstva koje je prethodnu sezonu završilo na prvom mjestu Druge lige. U prvom kolu šampionata, koje se igra 6. avgusta od 17.30 časova, sastaju se još Sutjeska i Lovćen, odnosno Dečić i Petrovac.

Kolo 1
06.08.2016 17:30 Kotor Bokelj - Grbalj
06.08.2016 17:30 Golubovci Zeta - Mladost
06.08.2016 17:30 Nikšić Sutjeska - Lovćen
06.08.2016 17:30 Pljevlja Rudar - Jedinstvo
06.08.2016 17:30 Tuzi Dečić - Petrovac
06.08.2016 17:30 Podgorica Budućnost - Iskra

Kolo 2
13.08.2016 17:00 Radanovići Grbalj - Iskra
13.08.2016 17:00 Petrovac Petrovac - Budućnost
13.08.2016 17:00 Bijelo Polje Jedinstvo - Dečić
13.08.2016 17:00 Cetinje Lovćen - Rudar
13.08.2016 17:00 Podgorica Mladost - Sutjeska
13.08.2016 17:00 Kotor Bokelj - Zeta

Kolo 3
20.08.2016 17:00 Golubovci Zeta - Grbalj
20.08.2016 17:00 Nikšić Sutjeska - Bokelj
20.08.2016 17:00 Pljevlja Rudar - Mladost
20.08.2016 17:00 Tuzi Dečić - Lovćen
20.08.2016 17:00 Podgorica Budućnost - Jedinstvo
20.08.2016 17:00 Danilovgrad Iskra - Petrovac

Kolo 4
24.08.2016 17:00 Radanovići Grbalj - Petrovac
24.08.2016 17:00 Bijelo Polje Jedinstvo - Iskra
24.08.2016 17:00 Cetinje Lovćen - Budućnost
24.08.2016 17:00 Podgorica Mladost - Dečić
24.08.2016 17:00 Kotor Bokelj - Rudar
24.08.2016 17:00 Golubovci Zeta - Sutjeska

Kolo 5
27.08.2016 17:00 Nikšić Sutjeska - Grbalj
27.08.2016 17:00 Pljevlja Rudar - Zeta
27.08.2016 17:00 Tuzi Dečić - Bokelj
27.08.2016 17:00 Podgorica Budućnost - Mladost
27.08.2016 17:00 Danilovgrad Iskra - Lovćen
27.08.2016 17:00 Petrovac Petrovac - Jedinstvo

Kolo 6
10.09.2016 16:00 Radanovići Grbalj - Jedinstvo
10.09.2016 16:00 Cetinje Lovćen - Petrovac
10.09.2016 16:00 Podgorica Mladost - Iskra
10.09.2016 16:00 Kotor Bokelj - Budućnost
10.09.2016 16:00 Golubovci Zeta - Dečić
10.09.2016 16:00 Nikšić Sutjeska - Rudar

Kolo 7
17.09.2016 15:30 Pljevlja Rudar - Grbalj
17.09.2016 15:30 Tuzi Dečić - Sutjeska
17.09.2016 15:30 Podgorica Budućnost - Zeta
17.09.2016 15:30 Danilovgrad Iskra - Bokelj
17.09.2016 15:30 Petrovac Petrovac - Mladost
17.09.2016 15:30 Bijelo Polje Jedinstvo - Lovćen

Kolo 8
24.09.2016 15:00 Radanovići Grbalj - Lovćen
24.09.2016 15:00 Podgorica Mladost - Jedinstvo
24.09.2016 15:00 Kotor Bokelj - Petrovac
24.09.2016 15:00 Golubovci Zeta - Iskra
24.09.2016 15:00 Nikšić Sutjeska - Budućnost
24.09.2016 15:00 Pljevlja Rudar - Dečić

Kolo 9
01.10.2016 15:00 Tuzi Dečić - Grbalj
01.10.2016 15:00 Podgorica Budućnost - Rudar
01.10.2016 15:00 Danilovgrad Iskra - Sutjeska
01.10.2016 15:00 Petrovac Petrovac - Zeta
01.10.2016 15:00 Bijelo Polje Jedinstvo - Bokelj
01.10.2016 15:00 Cetinje Lovćen - Mladost

Kolo 10
15.10.2016 14:30 Radanovići Grbalj - Mladost
15.10.2016 14:30 Kotor Bokelj - Lovćen
15.10.2016 14:30 Golubovci Zeta - Jedinstvo
15.10.2016 14:30 Nikšić Sutjeska - Petrovac
15.10.2016 14:30 Pljevlja Rudar - Iskra
15.10.2016 14:30 Tuzi Dečić - Budućnost

Kolo 11
22.10.2016 13:30 Podgorica Budućnost - Grbalj
22.10.2016 13:30 Danilovgrad Iskra - Dečić
22.10.2016 13:30 Petrovac Petrovac - Rudar
22.10.2016 13:30 Bijelo Polje Jedinstvo - Sutjeska
22.10.2016 13:30 Cetinje Lovćen - Zeta
22.10.2016 13:30 Podgorica Mladost - Bokelj

Kolo 12
29.10.2016 13:30 Radanovići Grbalj - Bokelj
29.10.2016 13:30 Podgorica Mladost - Zeta
29.10.2016 13:30 Cetinje Lovćen - Sutjeska
29.10.2016 13:30 Bijelo Polje Jedinstvo - Rudar
29.10.2016 13:30 Petrovac Petrovac - Dečić
29.10.2016 13:30 Danilovgrad Iskra - Budućnost

Kolo 13
05.11.2016 13:30 Danilovgrad Iskra - Grbalj
05.11.2016 13:30 Podgorica Budućnost - Petrovac
05.11.2016 13:30 Tuzi Dečić - Jedinstvo
05.11.2016 13:30 Pljevlja Rudar - Lovćen
05.11.2016 13:30 Nikšić Sutjeska - Mladost
05.11.2016 13:30 Golubovci Zeta - Bokelj

Kolo 14
16.11.2016 13:00 Radanovići Grbalj - Zeta
16.11.2016 13:00 Kotor Bokelj - Sutjeska
16.11.2016 13:00 Podgorica Mladost - Rudar
16.11.2016 13:00 Cetinje Lovćen - Dečić
16.11.2016 13:00 Bijelo Polje Jedinstvo - Budućnost
16.11.2016 13:00 Petrovac Petrovac - Iskra

Kolo 15
19.11.2016 13:00 Petrovac Petrovac - Grbalj
19.11.2016 13:00 Danilovgrad Iskra - Jedinstvo
19.11.2016 13:00 Podgorica Budućnost - Lovćen
19.11.2016 13:00 Tuzi Dečić - Mladost
19.11.2016 13:00 Pljevlja Rudar - Bokelj
19.11.2016 13:00 Nikšić Sutjeska - Zeta

Kolo 16
26.11.2016 13:00 Radanovići Grbalj - Sutjeska
26.11.2016 13:00 Golubovci Zeta - Rudar
26.11.2016 13:00 Kotor Bokelj - Dečić
26.11.2016 13:00 Podgorica Mladost - Budućnost
26.11.2016 13:00 Cetinje Lovćen - Iskra
26.11.2016 13:00 Bijelo Polje Jedinstvo - Petrovac
 
Kolo 17
03.12.2016 13:00 Bijelo Polje Jedinstvo - Grbalj
03.12.2016 13:00 Petrovac Petrovac - Lovćen
03.12.2016 13:00 Danilovgrad Iskra - Mladost
03.12.2016 13:00 Podgorica Budućnost - Bokelj
03.12.2016 13:00 Tuzi Dečić - Zeta
03.12.2016 13:00 Pljevlja Rudar - Sutjeska

Kolo 18
Radanovići Grbalj - Rudar
Nikšić Sutjeska - Dečić
Golubovci Zeta - Budućnost
Kotor Bokelj - Iskra
Podgorica Mladost - Petrovac
Cetinje Lovćen - Jedinstvo

Kolo 19
Cetinje Lovćen - Grbalj
Bijelo Polje Jedinstvo - Mladost
Petrovac Petrovac - Bokelj
Danilovgrad Iskra - Zeta
Podgorica Budućnost - Sutjeska
Tuzi Dečić - Rudar

Kolo 20
Radanovići Grbalj - Dečić
Pljevlja Rudar - Budućnost
Nikšić Sutjeska - Iskra
Golubovci Zeta - Petrovac
Kotor Bokelj - Jedinstvo
Podgorica Mladost - Lovćen

Kolo 21
Podgorica Mladost - Grbalj
Cetinje Lovćen - Bokelj
Bijelo Polje Jedinstvo - Zeta
Petrovac Petrovac - Sutjeska
Danilovgrad Iskra - Rudar
Podgorica Budućnost - Dečić

Kolo 22
Radanovići Grbalj - Budućnost
Tuzi Dečić - Iskra
Pljevlja Rudar - Petrovac
Nikšić Sutjeska - Jedinstvo
Golubovci Zeta - Lovćen
Kotor Bokelj - Mladost