Fudbaleri Mornara poraženi na svom terenu od Koma

by Ilija Kovačević | 01:09:2016 | 09:52:20

Mornar – Kom 0:4 (0:1).

Bar ; stadion SRC “Topolica”, gledalaca oko 100.

Glavni sudija Željko Radunović (Cetinje), pomoćnici ; Milutin Đukić i Boban Krstev (Cetinje).

Strijelci ; Vujović u 30’, Milošević u 80’ i 92’ minutu, te Pavićević u 85’ minute (Kom)

Žuti karton ; Džanović (Mornar).

Crveni karton ; Vlahović (Mornar)

Mornar ; Popović, Bubanja, Trajkovik, Radović (Šćekić od 38’), Stojković, Vlahović, Maraš, Džanović, Leković (Bušković od 59’), Brežanin (Čolaković od 74’), Jovanović.

Kom ; Ivanović, Dedić, Petrović – Njegoš, Đurković, Milošević, Đalac, Kilibarda (Pavićević od 60’), Milić, Šofranac (Popović 70’), Vujović (Nišikava od 65’), Hino.

Fudbaleri Mornara poraženi su juče drugi put ove sezone na Topolici, ovoga puta od podgoričkog Koma 4:0, utakmici 4. kola Druge lige.

Strijelci za Podogričane bili su ; Vujović u 30’, Milošević u 80’ i 92’ minutu, te Pavićević u 85’ minutu meča.

Podmlađeni domaćini pokušavali su preko Stojkovića, Džanovića, Maraša i Vlahovića iz nekoliko šansi i poluprilika za gol da dođu do pozitivnog rezultata, ali su u poslednjih 10-tak minuta primili još tri gola od daleko kvalitetnije i iskusnije ekipe. Barani su odigrali borbeno u većem dijelu meča i veoma nadahnuto u prvih pola sata, ali se izlazak Ilije Radovića od 38’ minuta prvog poluvremena poslije povrede pokazao kao veliki hendikep.

Fudbalere Mornara u naredna dva kola očekuju gostovanja, prvo Grafičaru u šestom kolu, a potom  i ekipi Berana u okviru sedmog kola.

Fudbaleri Otrant-Olimpika ostvarili su pobjedu i zadržali maksimalan učinak i nakon četvrtog kola Druge crnogorske lige.

Povratnik u drugoligaško takmičenje savladao je u srijedu kao gost ekipu Igala 3:1 (0:1) i upisao četvrti trijumf.

Jezero i beranski Radnički igrali su u Plavu 0:0, dok je Cetinje u Rožajama trijumfovalo u duelu sa ekipom Ibra 1:0 (0:0).

Berane je pred svojim navijačima savladalo Grafičar 2:1 (1:0).

Pobjedu u gostima upisao je i Čelik, koji je u Ljajkovićima savladao Bratstvo 4:2 (2:0).

Otrant Olimpik je, nakon četvrtog kola, prvi na tabeli sa 12 bodova.

Radnički i Ibar osvojili su po osam,a po bod manje Cetinje i Kom.