Mladost ubjedljiva na Topolici protiv Hajduka

by Ilija Kovačević | 21:09:2016 | 15:26:33

Hajduk – Mladost 0:8 (0:2)

Bar ; Stadion SRC “Topolica”, gledalaca oko 100.

Glavni sudija ; Marko Ivanović (Cetinje), pomoćnici ; Boban Krstev (Cetinje) i Srđan Jovanović (Bar).

Strijelci ; Marko Burzanović u 15’ i 81’, Bojan Lazarević u 41’, Boris Kopitović u 50’ i 74’, Ognjen Stijepović u 65’ i 86’, Miloš Radulović u 72’.

Žuti karton ; Ognjen Savić u 40’ i Marko Vujović u 52’ minutu Hajduk.

Hajduk ; Mirko Drašković, Amar Osmanović, Nikola Vukmarković (Filip Davidović od 74’), Nemanja Đurković, Marko Vujović, Admir Demirović, Dimitrije Vujinović, Mladen Đukić, Vuk Miranović, Ervin Abdijević (Ognjen Savić od 28’), Rajko Nikezić (Marko Šorović od 81’).

Mladost ; Vuk Radović, Marko Roganović, Ognjen Stijepović, Stefan Bukorac, Boris Kopitović, Marko Burzanović, Marko Miličković, Blažo Igumanović, David Cvjetičanin, Bojan Lazarević, Miloš Radulović.

Fudbaleri Mladosti ubjedljivom pobjedom nad ekipom barskog Hajduka od 8:0, poluvrijeme (2:0), plasirali su se u osminu finala Kupa Crne Gore.

Domaći su bez kostura tima (igrači koji nastupaju za Hajduk na pozajmici, igrali u Kotoru za Mornar) odigrali solidno prvo poluvrijeme.

U prvom dijelu igre briljirao je mladi golman Hajduka Mirko Drašković koji je imao sijaset odličnih odbrana, a uspio je da odbrani i penal Blažu Igumanoviću.

U drugom poluvremenu do izražaja je došla fizička sprema Podgoričana, pa je sa šest golova u nastavku viđen šampionski ples Mladosti na Topolici.