Hajduk poražen u Radanovićima

by Ilija Kovačević | 26:09:2016 | 18:06:23

Sloga Radovići – Hajduk 1:0 (0:0)

Radanovići, stadion „Donja Sutvara“, gledalaca oko 50.

Glavni sudija ; Nikola Maarković (Cetinje), pomoćnici ; Mario Vojvodić i Filip Đikanović (Cetinje).

Strijelac ; Damjanović u 82' minutu

Žuti kartoni ; Perišić i Ćetković (Sloga Radovići) – Drašković, Savić, Vujinović, Đukić (Hajduk)

Sloga Radovići ; Đurović, Ivošević, Deretić, Lasić, Kaljević, Perišić, Vujović, Ćetković, Damjanović, Spalević, Mirković.

Hajduk ; Drašković, Osmanović, Vukmarković (Lekić), Đurković, Radonjić, Demirović (Šorović), Lukolić, Vujinović, Đukić, Miranović, Savić.

U derbiju trećeg kola Južne regije, fudbaleri barskog Hajduka danas su poraženi u Radanovićima od domaće Sloge 1:0. Jedini gol postigao je Vuk Damjanović u 82' minutu susreta.

Do tog trenutka, gosti iz Bara su bili daleko bolji i raspoloženiji rival za igru.

Gosti su imali terensku inicijativu sve do 80' minuta meča, dva poništena gola zbog ofsajda, (od kojih je jedan poništeni gol diskutabilan) pa je u finišu Barane stigla kazna za propuštene prilike.

Najbolji u barskom timu bio je novajlija 17-to godišnji Amar Osmanović koji je na pozajmicu stigao iz barskog Mornara. Osmanović je imao tri asistencije kao i poništen gol uz vrlo sigurnu partiju svih 90' minuta.

U narednom četvrtom kolu u Baru se igra prvi ovosezonski gradski derbi Hajduk – Sloga Stari Bar, dok će Mogren ugostiti Slogu iz Radovića.