Fudbal

Fudbalski vikend

| 30:09:2016 | 18:35:02


Druga fudbalska liga Crne Gore, 9. kolo
 
MORNAR-IBAR
Darko Knežević Podgorica Delegat
Miloš Bešović Podgorica Sudija 02.10.
Veselin Đuranović Podgorica I pomoćnik
Dejan Raković Podgorica II pomoćnik u 15,00 h
Miloš Adamović Podgorica IV sudija
 
OTRANT-OLYMPIC-BERANE
Radoš Ilinčić Podgorica Delegat
Radoje Pajović
Podgorica Sudija 02.10.
Mišo Novaković Podgorica I pomoćnik
Vladislav Radenović H.Novi II pomoćnik u 15,00 h
Dalibor Vujisić Podgorica IV sudija
 
RADNIČKI-CETINJE
Sabahudin Bekto Pljevlja Delegat
Marko Ćupić Podgorica Sudija 02.10.
Željko Pavićević Podgorica I pomoćnik
Nenad Živković Podgorica II pomoćnik u 15,00 h
Željko Babović Berane IV sudija

KOM-ČELIK
Kamp FSCG
Goran Nenadović Podgorica Delegat
Aleksandar Šćekić Berane Sudija 02.10.
Jovan Došljak Berane I pomoćnik
Srđan Jovanović Bar II pomoćnik u 15,00 h
Marko Popović Berane IV sudija
 
GRAFIČAR-BRATSTVO
Danilovgrad- st.FK “Iskra”
Branko Krivokapić Nikšić Delegat
Vladimir Bjelica Nikšić Sudija 02.10.
Dejan Pavićević Podgorica I pomoćnik
Goran Šućur Nikšić II pomoćnik u 15,00 h
Jovica Bojović Nikšić IV sudija
 
JEZERO-IGALO
Zoran Đuričanin Berane Delegat
Savo Vujović Cetinje Sudija 02.10.
Milutin Đukić Cetinje I pomoćnik
Slobodan Stanković Cetinje II pomoćnik u 15,00 h
Vukić Femić B.Polje IV sudija
 
Kadetska fudbalska liga Crne Gore – 9. kolo

MORNAR-ISKRA
Radojica Klačar Delegat
Ivan Šarac Gl. sudija 01.10.
Miloš Janković I pomoćnik
Mihailo Milošević II pomoćnik 10,00 h
 
JEDINSTVO-OTRANT-OLYMPIC
Mojkovac- st.FK „Brskovo“
Zoran Đuričanin Delegat
Ivan Vidaković Gl. sudija 01.10.
Vojin Ostojić I pomoćnik
Marko Bulatović II pomoćnik 11,00 h
 
GRBALJ-MLADOST
Davor Franović Delegat
Miloš Bošković Gl. sudija 01.10.
Filip Đukanović I pomoćnik u
Vasko Dragojević II pomoćnik 10,00 h
 
PETROVAC-ZETA
Nikola Gegaj Delegat
Marko Ivanović Gl. sudija 01.10.
Darko Ćurić I pomoćnik
Dušan Pajović II pomoćnik 10,00 h
 
LOVĆEN-BUDUĆNOST
Nebojša Domazetović Delegat
Nikola Cvijović Gl. sudija 01.10.
Vladimir Kalezić I pomoćnik
Marko Drljević II pomoćnik 11,00 h
 
RUDAR-SUTJESKA
Sabahudin Bekto Delegat
Branko Stanić Gl. sudija 01.10.
Nikola Nikolić I pomoćnik
Marko Gojković II pomoćnik 12,30 h
 
IGALO-BOKELJ
Novak Ćeranić Delegat
Miloš Jabučanin Gl. sudija 01.10.
Milosav Dragović I pomoćnik
Boško Čičarević II pomoćnik 15,00 h
 
RADNIČKI-CETINJE
Marko Bojović Delegat
Boban Živaljević Gl. sudija 01.10.
Lazar Radulović I pomoćnik
Miladin Nelević II pomoćnik 11,00 h
 
BERANE-DEČIĆ
Predrag Đukić Delegat
Vladan Dragaš Gl. sudija 02.10.
Balša Femić I pomoćnik
Ivan Lješnjak II pomoćnik 11,00 h