Fudbaleri Hajduka poraženi u Tivtu od Arsenala

by Ilija Kovačević | 10:10:2016 | 08:59:06

Arsenal – Hajduk 2:0 (2:0)

Tivat, stadion “Veliki gradski park”, gledalaca oko 50.
Glavni sudija ; Dejan Marković (Bar), Mario Vojvodić i Miloš Bracanović (Cetinje)

Strijelci ; Rajko Đorđević u  29’ i Damir Vuković u 40’ minutu za Arsenal.

Žuti kartoni ; Krgović u 79’ minutu (Arsenal) – Vukmarković u 30’, Demirović u 79’ i Abdijević u 82’ minutu (Hajduk).
Crveni karton ; Demirović (nesportsko ponašanje) i Đukić (drugi žuti) u 79’ minutu

Arsenal ; Popović, R. Đorđević, Dedejić, Delić, Šćepanović, Ličina (Radenović), Vulević, Krgović, M. Đorđević (Radinović), Vuković (Milović), Maraš.

Hajduk ; Drašković, Osmanović, Vukmarković, Đurković, Lekić (Jovetić), Demirović, Lukolić, Vujinović (Abdijević), Đukić, Miranović, Savić.

U petom kolu Južne fudbalske regije, sastav barskog Hajduka je poražen u gostima od Arsenala 2:0.

Pitanje pobjednika domaćin je riješio već do poluvremena. Rajko Đorđević je doveo svoj tim u vođstvo u  29’ minutu, da bi Damir Vuković u 40’ minutu postavio konačan rezultat.

Bilo  je ovo blijedo izdanje Barana, a ponovo je u gostujućem timu jedina svijetla tačka bio golman Mirko Drašković, koji je odbranio 5-6 šuteva na gol, odnosno izglednih šansi za domaće. I pored slabe igre Barani su imali 4 sjajne prilike, ali Lukolić i Miranović nijesu uspjeli da savladaju jednog od najboljih golmana u ligi Vidoja Popovića. Po teškom i blatnjavom terenu gosti su zaradili i dva crvena kartona.

U narednom šestom kolu, ekipa Hajduka je slobodna.