Fudbaleri Mornara nastavili sa pobjedama na Topolici

by Ilija Kovačević | 23:10:2016 | 16:48:29

Mornar - Cetinje 2:0 (1:0)

Bar ; SRC "Topolica". Gledalaca: oko 200.
Glavni sudija: Željko Babović (Berane). Pomoćnici: Vladislav Radenović (Herceg Novi), Jovan Došljak (Berane).

Strijelci: Merdović u 38. i Džanović i 53. minutu..

Žuti kartoni: Radović i Merdović (Mornar).

Mornar : N. Popović, Bubanja, Radović, B.Popović, Malešević, Vlahović, Maraš, Džanović, Merdović   (od 80.Perunović), Brežanin (od 72 Trajkovik), Čolaković (od 53. Masoničić).

Cetinje ; Cerović, Đurković, Batuta, Vujošević, Draganić ( od 66 Perović), Mujović   (od 46. Drobnjak), Čavor, Sekulić, Borozan, I. Marković, M.Marković.

Fudbaleri Mornara nastavili su sa dobrim igrama pred spojim navijačima. Na startu drugog kruga Druge lige, Barani su slavili protiv Cetinja 2:0. Puleni Mladena Vukićevića su sa novim trijumfom za dva mjesta popravili plasman na tabeli i uhvatili priključak sa vodećim ekipama.

Bolja igra tokom većeg dijela meča i znatna terenska inicijativa dala je rezultat sa dva efektna pogotka.

Domaći su do vođstva došli u 38. minutu nakon dobrog proigravnja Radovića ka Vlahoviću koji je loptu uputio do Maraša, a ovaj dobro centrirao za Luku Merdovića koji je efektno savladao Cerovića.

Igrači Mornara su i u drugom poluvremenu potpuno kontrolisali igru, a konačan rezultat postavio je Džanović u 53.minutu.