Lovćen slavio u Baru u prvoj pripremnoj utakmici Mornara

by Ilija Kovačević | 29:01:2017 | 20:24:34

Bar ; Stadion : SRC "Topolica", gledalaca: oko 50.

Strijelac : Nikolić (Lovćen) u 75. minutu.

Mornar : Delibašić, Brežanin, Juki, Bubanja, Popović, Vlahović, Stojković, Maraš, L.Merdović, Kopitović, Bušković.
Još su igrali : Cupara, Kazuki, Motoki, Mališić, Jovančov, Radonjić, Perunović, Masoničić, Vučetić, Rmuš.

Lovćen : Velimirović, Tatar, Adžić, Vujanović, I.Marković, Pejaković, S.Marković, Jabučanin, Bujiša, Đurović, Ceklić.
Još su igrali : Perović, Ćuković, Korea, Bogdanović, Laličić, Nikolić, Gemistas, Montenegro, Ćetković.

U prvoj pripremnoj utakmici pred početak proljećnog dijela šampionata u Drugoj ligi, fudbaleri Mornara su u nedjelju poraženi na stadionu SRC “Topolica” od prvoligaša sa Cetinja 1:0.

Jedini gol postigao je dojučerašnji član Barana Baćo Nikolić u 75.minutu meča. Napadač Cetinjana je iskoristio nabačenu loptu i savladao golmana domaćih Delibašića.

Barani su imali priliku u 40 minutu da preko Luke Merdovića dođu u vođstvo, ali je lopta pogodila prečku.