by Ilija Kovačević | 01:02:2017 | 20:55:41

Bar ; Stadion: SRC "Topolica", gledalaca: oko 50.
Strijelci: Kopitović u 48. i Jovančov u 80. minitu za Mornar, a Zečević u 55 za Rudar.

Mornar : Delibašić, Brežanin, Juki, Popović, Bubanja, B.Merdović, Vlahović, Maraš, L.Merdović, Kopitović, Bušković.
Još su igrali : Cupara, Mališić, Jovančov, Perunović, Masoničić, Mehović, Vučetić, Rmuš.

Rudar : Radanović, Tomašević, Reljić, Radišić, Brnović, Golubović, Janković, Šo, Vuković, Zečević, Kovačević.
Još su igrali : Radunović, Božović, Živković, Gačević, Nišikava, Popović, Bulatović.

U drugoj pripremnoj utakmici fudbaleri barskog Mornara su danas upisali trijumf protiv provoligaša iz Pljevalja. Poslije poraza od Lovćena prije par dana, Barani su slavili protiv Rudara 2:1.

Puleni Mladena Vukićevića su odigrali kvalitetan meč i bili bolji rival tokom većeg dijela susreta.

Poslije miroljubivog prvog poluvremena, Barani su u nastavku golom Kopitovića poveli u 48’ minutu, da bi sedam minuta kasnije izabranici Mirka Marića poslije greške odbrane Mornara poravnali rezultat preko Zečevića.

Pobjedu Mornaru donio je evro golom Dejan Jovančov deset minuta prije kraja susreta.