Barani bolji od još jednog prvoligaša u pripremnoj utakmici

by Ilija Kovačević | 04:02:2017 | 16:11:51

Bar ; Stadion: SRC "Topolica", gledalaca: oko 100.
Strijelci: Vlahović u 40., Vukmarković u 68., Džanović u 75 i Masoničić u 82. za Mornar, a Mihajlović u 50., i Vujačić u 65. za Dečić.

Mornar : Delibašić, Brežanin, Juki, Popović, Vlahović, Vukmarković, B.Merdović, Maraš, L.Merdović, Jovančov, Bušković.
Još su igrali : Cupara, Džanović, Mališić, Masoničić, Stojković.

Dečić : Mijatović, Džemaili, Tuzović, Mihajlović, Deni, I.Toskić, Božinović, Đukić, Vujačić, Kuč, Đuranović.
Još su igrali : Rosandić, Madeira, M: Toskić, Camaj, Krkanović, Vuljaj, Anđušić, Kalač, Pribirčević, Krstović.

Poslije Rudara na “Topolici” je “pao” još jedan prvoligaš. U trećem pripremnom susretu raspucani Barani su savladli ekipu Dečića sa 4:2.
U tvrdoj, pravoj prvenstvenoj utakmici Barani su bili bolji rival naročito u finišu drugog dijela meča, i zasluženo ostvarali drugu pobjedu u tri odigrane pripremne utakmice.

Barani su poveli golom Vlahovića u finišu prvog poluvremena (40’ minut).

U petom minutu nastavka, Dečić je izjednačio golom Mihajlovića (50’ minut).

Tuzani su poslije gola Mihajlovića zaigrali mnogo bolje i stigli do preokreta. Golom Vujačića gosti su u 65.minutu poveli sa 2:1.

Ipak, fudbaleri Mornara se nijesu predavali i finiš utakmice je u potpunosti pripao Baranima koji su još tri puta pogodili mrežu gostiju.

U svega 14’ minuta domaći su uspjeli da dođu do novog rezultatskog preokreta. Ređale su se lijepe akcije ali i golovi.

Prvo je  Vukmarković u 68’ minutu poravnao na 2:2, zatim Džanović u 75., i Masoničić u 82. minutu, “pogodili” gol Tuzana za konačan rezultat susreta 4:2.

U 25. minutu prvog poluvremena povrijedio se gostujući igrač Đukić, koji je kolima Hitne pomoći prebačen u barsku bolnicu.