Starobarani bolji od imenjaka iz Radovića

by Ilija Kovačević | 27:02:2017 | 22:55:09

Sloga Stari Bar – Sloga Radovići 4:3 (3:1)

Bar ; Pomoćni teren SRC „Topolica“, gledalaca oko 50.
Glavni sudija ; Igor Đukić (Cetinje) – Pomoćnici ; Miloš Bracanović i Aleksandar Ćosović (Cetinje)

Strijelci ; Beharović u 10', Grbović u 12' i 40' (p), Novaković u 65' (p) (Sloga Stari Bar) – Damjanović u 3', Mačić u 60', Kaljević u 86' minutu (Sloga Radovići).

Žuti kartoni ; Grbović, Perazić (Sloga Stari Bar) – Mačić, Spalević (Sloga Radovići)
Crveni karton ; Damir Divanović drugi žuti u 66' minutu (Sloga Stari Bar)

Sloga Stari Bar ; Popović, Novaković, Perazić, Divanović, Beharović Grbović, S. Kutrović, Lukolić, Pajović (Đurović), E. Kurtović, Dacić.

Sloga Radovići ; Đurović, G. Đapić, Bulajić (Rajević), Mačić, Kaljević, Grivić, N. Đapić, Damjanović, Spalević, Burzanović, Vlašić.

Na otvaranju proljećnog dijela sezone Južne fudbalske regije za seniore, fudbaleri Sloge iz Starog Bara su u okviru 16-og kola upisali drugu pobjedu u šampionatu.

Starobarani su na domaćem terenu pobijedili imenjaka iz Radovića 4:3.

U sjajnoj fudbalskoj predstavi sa čak sedam pogodaka, gosti su došli veoma rano u vođstvo, već u trećem minutu preko Damjanovića.

Domaći su preko Beharovića i Grbovića do poluvremena preokrenuli i imali sigurnih 3:1.

U nastavku su gosti smanjili rezultat na 3:2, da bi Starobarani preko Novakovića na 25' minuta prije kraja susreta povisili na 4:2. Konačan rezultat postavio je Kljajević četiri minuta prije kraja ovog efikasnog meča.

U prvom proljećnom kolu, drugi klub iz naše opštine, sastav Hajduka je bio slobodan.