Mornar nadigrao Bratstvo

by Ilija Kovačević | 19:03:2017 | 20:33:52

Mornar - Bratstvo 4.0 (1:0)

Stadion SRC "Topolica", gledalaca: oko 200.
Glavni sudija : Dalibor Vujisić ( Podgorica), pomoćnici : Dejan Raković (Podgorica), i Vladislav Radenović (Herceg Novi).
Strijelci: Džanović u 21. i 47., Kopitović u 59., i Bušković u 85.minutu.
Žuti kartoni: Radović, Kopitović (Mornar), Drobnjak (Bratstvo).

Mornar : Duraković, Radović, Popović, Malešević, Vlahović (od 88. Bubanja), Kopitović, Džanović (od 73. Bušković), L. Merdović (od 66 Jovančov) , B.Merdović, Vukmarković, Kalačević.

Bratstvo : Radulović, Pešukić, Drobnjak, Đurović (od 61 Kaluđerović), Kovačević, Popović (od 65 Raičević), Prelević, Đukić, Tanaka, Raičković (od 50. Globarević), Ćosović.

Konačno dobra partija fudbalera Mornara. U okviru 21. kola Druge lige Barani su zaigrali po ukusu svojih navijača. Ubjedljiva, zaslužena pobjeda ali što raduje stručni štab i efikasna igra.

Nadmoćna igra doaćih naročito u drugom poluvremenu. Odlično su funkcionisale sve linije tima. Počelo je golom najboljeg pojedinca Barana Denisa Džanovića u 21. minutu. Isti igrač je u 47 minutu povisio na 2:0.

Svoju nadmoćnost domaći su krunisali sa još dva pogotka. Prvo je Kopitović lobovao golmana gostiju u 59’., a konačan rezultat postavio je evro golom Bušković u 85. minutu.

Fudbaleri Koma igrali su danas u podgoričkom naselju Zlatica sa ekipom Cetinja 0:0.

Remi vodećeg tima na tabeli iskoristio je rožajski Ibar, koji je u Plavu savladao Jezero 2:1 i pridružio mu se na čelu tabele.

Pobjedu u gostima upisao je i Otrant-Olimpik, koji je u Beranama slavio protiv Radničkog 2:0. Bez golova završen je duel Igala i Berana 0:0, dok su u ovom kolu bili slobodni fudbaleri Čelika.

Kom je, poslije 21. kola, prvi na tabeli sa 39 bodova, koliko ima i Ibar sa slabijom gol razlikom.

Otrant-Olimpik je treći sa 29, na četvrtom mjestu je Jezero sa 26, dok su po bod manje osvojili Mornar i Cetinje.

U narednom 22. kolu Mornar je gost Čelika u Nikšiću, dok se još sastaju ; Berane – Radnički, Otrant-Olimpik – Kom, Bratstvo –Jezero i Ibar – Igalo.