Trijumf Hajduka u Radovićima, Starobarani poraženi

by Ilija Kovačević | 09:04:2017 | 21:12:18

Sloga Radovići - Hajduk : 0-3 (0-0).

Radovići, stadion Sloge, gledalaca oko 100.
Glavni sudija ; Nikola Marković (Cetinje - pomoćnici ; Filip Marković i Aleksandar Ćosović (Cetinje)

Strijelci ; Marko Vujović u 64' i 87' minutu i Nikola Marković u 85' minutu.
Žuti kartoni ; Vasilije Janjić (Sloga Radovići
Crveni karton ; Marko Kaljević (45') i Marko Stijepović (83) (Sloga Radovići - Drago Milović (Hajduk) u 45' minutu

Sloga Radovići ; Stanojević, G. Đapić, Stijepović, Spalević, Kaljević, Racković, Janjić, N. Đapić, Lasić, Rajović.

Hajduk ; Drašković, Vujinović, Davidović, Šorović, Demirović, Milošević, Marković, Milović, Vujović, Miranović, Feratović.

Danas su u okviru 23. kola Južne fudbalske regije za seniore odigrana dva meča u kojima su akteri bili klubovi iz našeg grada. Ostvareni su polovični rezultati.

Ekipa Hajduka je kao gost pobjedila Slogu iz Radovića 3:0 (0:0), dok je starobarska Sloga kao domaćin poražena od lidera šampionata, tivatskog Arsenala 2:0.

Hajduk je do nove pobjede došao poslije mnogo bolje igre u drugom poluvremenu, preko dvostrukog strijelca Marka Vujovića, dok je jednom mrežu domaćina zatresao Nikola Marković.

U narednom 24. kolu (nedjelja 16. april od 16 sati) igra se novi gradski derbi Hajduk – Sloga Stari Bar.