Pobjede vodećih timova, Mornar remizirao u Plavu

izvor ; MINA | 17:04:2017 | 10:54:19

Vodeći timovi Druge crnogorske lige, Kom, Ibar i Otrant, ostvarili su u nedjelju pobjede u 26. kolu. Barski Mornar je u Plavu odigrao neriješeno 2:2, iako su dva puta imali vođstvo i bili nadomak trijumfa. Denis Džanović je u 36’ minutu iz penala doveo Mornar u vođstvo, izjednačio je Saša Radenovića u 59’, da bi Dejen Jovančov u 72’ nanovo donio prednost Mornaru za vođstvo 2:1. Kada se čekao konačan kraj meča, domaći su iz penala u 90’ minutu preko Siniše Stanisavića došli do boda.

Kom je u podgoričkom naselju Zlatica savladala Cetinje 2:0 i 15. trijumfom zadržao čelnu poziciju na tabeli.

Drugoplasirani Ibar pobijedio je u Rožajama beranski Radnički 2:0, dok je Otrant-Olimpik slavio protiv Berana 1:0.

Nije bilo pobjednika u duelu Bratstva i Igala, koji su u Ljajkovićima igrali 0:0, dok su slobodni bili fudbaleri Čelika.

Kom je, poslije 26. kola, prvi na tabeli sa 52 boda.

Ibar je drugi sa 51, na trećem mjestu je Otrant-Olimpik sa 39, dok je četvrto Jezero sa 32 boda. Mornar je trenutno peti sa 31 bodom.

U narednom kolu, u nedjelju 23. aprila od 16,30h, sastaće se ; Mornar – Otrant Olimpic, Berane - Kom, Cetinje - Ibar, Radnički - Bratstvo i Igalo - Čelik.