Gradski derbi Starobaranima

by Ilija Kovačević | 19:04:2017 | 07:47:29

Hajduk – Sloga Stari Bar : 1 – 3 (0-1)

Bar ; pomoćni teren SRC “Topolica” , gledalaca oko 50.
Glavni sudija ; Nikola Marković (Cetinje), pomoćnici ; Mario Vojvodić i Ilija Ivanović (Cetinje)

Strijelci ; Rajko Nikezić u 58’ minutu (Hajduk) – Jasmin Grbović u 22’, Dženan Dacić u 68’, Senad Kaplanović u 74’ minutu (Sloga Stari Bar)

Žuti karton ; Marko Vujović u 25’ minutu (Hajduk)

Hajduk ; Kovačević, Šćekić, Feratović, Nikezić, Demirović, Milošević, Badžović, Marković, Vujović, Miranović, Davidović (Šorović).

Sloga Stari Bar ; Rakić, Novaković, Pajović (Đurović), Divanović, Međedović, Grbović, S. Kurtović (A. Beharović), M.Beharović (Egz. Kurtović), Ukušata, Kaplanović, Dacić.

U novom gradskom derbiju, u utakmici 24. kola Južne fudbalske regije, Starobarani su poslije mnogo bolje igra u drugom poluvremenu stigli do novih bodova.

“Goste” je u vođstvo doveo Jasmin Grbović u 22’ minutu, da bi Rajko Nikzeić u 58’ poravnao rezultat na 1:1.

Ipak, u finišu utakmice sa dva gola, Starobarani su riješili pitanje pobjednika.

Najprije je Dženan Dacić u 68’ minutu pogodio za 2:1, da bi konačan rezultat (3:1 za Slogu) postavio Senad Kaplanović u 74’ minutu susreta.