Pioniri Budućnosti u Baru osvojili titulu šampiona Crne Gore

by Ilija Kovačević | 07:06:2017 | 19:28:06

Mornar – Budućnost 1:2 (1:0)

Bar ; SRC "Topolica", gledalaca oko 200.
Sudija Nikola Cvijović (Budva).

Strijelci: Hajdarović u 13.za Mornar, Striković u 42., i 58 minutu za Budućnost.
Žuti kartoni: Hajdarović, Karastanović (Mornar), Dapčević, Striković, Vukotić, Marković (Budućnost)

Mornar : Begzić, Medojević (Softić), Marstjepović, Vukić (Stojanović), Vujačić, Hajdarović, Habibović, Đurašković, Mekić, Jovanović, Karastanović.

Budućnost : Ćulafić, Rakočević, Vuković, Marković, Striković (Jošanović), Vukotić, Vučinić, Dapčević (Krivokapić), Obradović, Smolović (Perović), Bojić (Mijović).

Pioniri podgoričke Budućnosti šampioni su Crne Gore, pošto su danas na "Topolici" bili bolji od domaćina, barskog Mornara1:2.

Domaći su bili bolju rival u prvom dijelu meča i zasluženo stekli prednost golom Hajdarević u 13 minutu.

U nastavku vidjeli smo daleko bolju igra podogoričkog tima, a izjednačujući gol sa goste postigao je Striković u 42 minutu.

Striković je bio strijelac i drugog gola za goste u 58.minutu.

U finišu susreta Barani su stvorili nekoliko dobrih prilika, ali napadači nijesu uspjeli da stignu do izjednačenja ili preokreta..

Pehar kapitenu Budućnosti Milanu Vukotiću uručio je Obren Sarić, selektor pionirske fudbalske reprezentacije Crne Gore.