Fudbal

Raspored Prve i Druge fudbalske lige Crne Gore za 2017/18.

| 28:06:2017 | 18:33:59


Komisija za takmičenje Fudbalskog saveza Crne Gore obavila je žrijeb za predstojeću takmičarsku sezonu u Telekom 1. CFL i Drugoj ligi.

Ekipa Budućnosti odbranu šampionske titule, u prvom izdanju elitnog takmičenja sa deset klubova, počinje odmjeravanjem snaga sa Iskrom na Gradskom stadionu u Podgorici. Prva runda šampionata donosi duele Grblja i Petrovca, Rudara i Mladosti, Dečića i Zete odnosno Koma i Sutjeske.

Prvo kolo Druge lige donosi duele Mladosti iz Lješkopolja i Berana, Ibra i Igala, Lovćena i Mornara, Jezera i Cetinja, Otrant-Olympika i Bokelja i Čelika i Jedinstva.
 
Telekom 1. CFL 2017/2018

Kolo 1
Radanovići Grbalj - Petrovac
Pljevlja Rudar - Mladost
Tuzi Dečić - Zeta
Podgorica Budućnost - Iskra
Podgorica Kom - Sutjeska

Kolo 2
Petrovac Petrovac - Sutjeska
Danilovgrad Iskra - Kom
Golubovci Zeta - Budućnost
Podgorica Mladost - Dečić
Radanovići Grbalj - Rudar

Kolo 3
Pljevlja Rudar - Petrovac
Tuzi Dečić - Grbalj
Podgorica Budućnost - Mladost
Podgorica Kom - Zeta
Nikšić Sutjeska - Iskra

Kolo 4
Petrovac Petrovac - Iskra
Golubovci Zeta - Sutjeska
Podgorica Mladost - Kom
Radanovići Grbalj - Budućnost
Pljevlja Rudar - Dečić

Kolo 5
Tuzi Dečić - Petrovac
Podgorica Budućnost - Rudar
Podgorica Kom - Grbalj
Nikšić Sutjeska - Mladost
Danilovgrad Iskra - Zeta

Kolo 6
Petrovac Petrovac - Zeta
Podgorica Mladost - Iskra
Radanovići Grbalj - Sutjeska
Pljevlja Rudar - Kom
Tuzi Dečić - Budućnost

Kolo 7
Podgorica Budućnost - Petrovac
Podgorica Kom - Dečić
Nikšić Sutjeska - Rudar
Danilovgrad Iskra - Grbalj
Golubovci Zeta - Mladost

Kolo 8
Petrovac Petrovac - Mladost
Radanovići Grbalj - Zeta
Pljevlja Rudar - Iskra
Tuzi Dečić - Sutjeska
Podgorica Budućnost - Kom

Kolo 9
Podgorica Kom - Petrovac
Nikšić Sutjeska - Budućnost
Danilovgrad Iskra - Dečić
Golubovci Zeta - Rudar
Podgorica Mladost - Grbalj

Kolo 10
Petrovac Petrovac - Grbalj
Podgorica Mladost - Rudar
Golubovci Zeta - Dečić
Danilovgrad Iskra - Budućnost
Nikšić Sutjeska - Kom

Kolo 11
Nikšić Sutjeska - Petrovac
Podgorica Kom - Iskra
Podgorica Budućnost - Zeta
Tuzi Dečić - Mladost
Pljevlja Rudar - Grbalj

Kolo 12
Petrovac Petrovac - Rudar
Radanovići Grbalj - Dečić
Podgorica Mladost - Budućnost
Golubovci Zeta - Kom
Danilovgrad Iskra - Sutjeska

Kolo 13
Danilovgrad Iskra - Petrovac
Nikšić Sutjeska - Zeta
Podgorica Kom - Mladost
Podgorica Budućnost - Grbalj
Tuzi Dečić - Rudar

Kolo 14
Petrovac Petrovac - Dečić
Pljevlja Rudar - Budućnost
Radanovići Grbalj - Kom
Podgorica Mladost - Sutjeska
Golubovci Zeta - Iskra

Kolo 15
Golubovci Zeta - Petrovac
Danilovgrad Iskra - Mladost
Nikšić Sutjeska - Grbalj
Podgorica Kom - Rudar
Podgorica Budućnost - Dečić

Kolo 16
Petrovac Petrovac - Budućnost
Tuzi Dečić - Kom
Pljevlja Rudar - Sutjeska
Radanovići Grbalj - Iskra
Podgorica Mladost - Zeta

Kolo 17
Podgorica Mladost - Petrovac
Golubovci Zeta - Grbalj
Danilovgrad Iskra - Rudar
Nikšić Sutjeska - Dečić
Podgorica Kom - Budućnost

Kolo 18
Petrovac Petrovac - Kom
Podgorica Budućnost - Sutjeska
Tuzi Dečić - Iskra
Pljevlja Rudar - Zeta
Radanovići Grbalj - Mladost

Kolo 19
Radanovići Grbalj - Petrovac
Pljevlja Rudar - Mladost
Tuzi Dečić - Zeta
Podgorica Budućnost - Iskra
Podgorica Kom - Sutjeska

Kolo 20
Petrovac Petrovac - Sutjeska
Danilovgrad Iskra - Kom
Golubovci Zeta - Budućnost
Podgorica Mladost - Dečić
Radanovići Grbalj - Rudar

Kolo 21
Pljevlja Rudar - Petrovac
Tuzi Dečić - Grbalj
Podgorica Budućnost - Mladost
Podgorica Kom - Zeta
Nikšić Sutjeska - Iskra

Kolo 22
Petrovac Petrovac - Iskra
Golubovci Zeta - Sutjeska
Podgorica Mladost - Kom
Radanovići Grbalj - Budućnost
Pljevlja Rudar - Dečić

Kolo 23
Tuzi Dečić - Petrovac
Podgorica Budućnost - Rudar
Podgorica Kom - Grbalj
Nikšić Sutjeska - Mladost
Danilovgrad Iskra - Zeta

Kolo 24
Petrovac Petrovac - Zeta
Podgorica Mladost - Iskra
Radanovići Grbalj - Sutjeska
Pljevlja Rudar - Kom
Tuzi Dečić - Budućnost

Kolo 25
Podgorica Budućnost - Petrovac
Podgorica Kom - Dečić
Nikšić Sutjeska - Rudar
Danilovgrad Iskra - Grbalj
Golubovci Zeta - Mladost

Kolo 26
Petrovac Petrovac - Mladost
Radanovići Grbalj - Zeta
Pljevlja Rudar - Iskra
Tuzi Dečić - Sutjeska
Podgorica Budućnost - Kom

Kolo 27
Podgorica Kom - Petrovac
Nikšić Sutjeska - Budućnost
Danilovgrad Iskra - Dečić
Golubovci Zeta - Rudar
Podgorica Mladost - Grbalj

Kolo 28
Petrovac Petrovac - Grbalj
Podgorica Mladost - Rudar
Golubovci Zeta - Dečić
Danilovgrad Iskra - Budućnost
Nikšić Sutjeska - Kom

Kolo 29
Nikšić Sutjeska - Petrovac
Podgorica Kom - Iskra
Podgorica Budućnost - Zeta
Tuzi Dečić - Mladost
Pljevlja Rudar - Grbalj

Kolo 30
Petrovac Petrovac - Rudar
Radanovići Grbalj - Dečić
Podgorica Mladost - Budućnost
Golubovci Zeta - Kom
Danilovgrad Iskra - Sutjeska

Kolo 31
Danilovgrad Iskra - Petrovac
Nikšić Sutjeska - Zeta
Podgorica Kom - Mladost
Podgorica Budućnost - Grbalj
Tuzi Dečić - Rudar

Kolo 32
Petrovac Petrovac - Dečić
Pljevlja Rudar - Budućnost
Radanovići Grbalj - Kom
Podgorica Mladost - Sutjeska
Golubovci Zeta - Iskra

Kolo 33
Golubovci Zeta - Petrovac
Danilovgrad Iskra - Mladost
Nikšić Sutjeska - Grbalj
Podgorica Kom - Rudar
Podgorica Budućnost - Dečić

Kolo 34
Petrovac Petrovac - Budućnost
Tuzi Dečić - Kom
Pljevlja Rudar - Sutjeska
Radanovići Grbalj - Iskra
Podgorica Mladost - Zeta

Kolo 35
Podgorica Mladost - Petrovac
Golubovci Zeta - Grbalj
Danilovgrad Iskra - Rudar
Nikšić Sutjeska - Dečić
Podgorica Kom - Budućnost

Kolo 36
Petrovac Petrovac - Kom
Podgorica Budućnost - Sutjeska
Tuzi Dečić - Iskra
Pljevlja Rudar - Zeta
Radanovići Grbalj - Mladost

 
Druga fudbalska liga Crne Gore 2017 / 2018

1. kolo
13.08. 17:00         Čelik – Jedinstvo
13.08. 17:00         Ibar – Igalo
13.08. 17:00         Jezero – Cetinje
13.08. 17:00         Lovćen – Mornar
13.08. 17:00         Mladost Lješkopolje – Berane
13.08. 17:00         Otrant – Bokelj
 
2. kolo
20.08. 17:00         Berane – Jedinstvo
20.08. 17:00         Bokelj – Čelik
20.08. 17:00         Cetinje – Otrant
20.08. 17:00         Igalo – Lovćen
20.08. 17:00         Mladost Lješkopolje – Ibar
20.08. 17:00         Mornar – Jezero
 
3. kolo
27.08. 17:00         Čelik – Cetinje
27.08. 17:00         Ibar – Berane
27.08. 17:00         Jedinstvo – Bokelj
27.08. 17:00         Jezero – Igalo
27.08. 17:00         Lovćen – Mladost Lješkopolje
27.08. 17:00         Otrant – Mornar
 
4. kolo
30.08. 17:00         Berane – Bokelj
30.08. 17:00         Cetinje – Jedinstvo
30.08. 17:00         Ibar – Lovćen
30.08. 17:00         Igalo – Otrant
30.08. 17:00         Mladost Lješkopolje – Jezero
30.08. 17:00         Mornar – Čelik
 
5. kolo
03.09. 17:00         Bokelj Cetinje
03.09. 17:00         Čelik –Igalo
03.09. 17:00         Jedinstvo – Mornar
03.09. 17:00         Jezero – Ibar
03.09. 17:00         Lovćen – Berane
03.09. 17:00         Otrant – Mladost Lješkopolje
 
6. kolo
10.09. 17:00         Berane – Cetinje
10.09. 17:00         Ibar – Otrant
10.09. 17:00         Igalo – Jedinstvo
10.09. 17:00         Lovćen – Jezero
10.09. 17:00         Mladost Lješkopolje – Čelik
10.09. 17:00         Mornar – Bokelj
 
7. kolo
17.09. 17:00         Bokelj – Igalo
17.09. 17:00         Čelik – Ibar
17.09. 17:00         Cetinje – Mornar
17.09. 17:00         Jedinstvo – Mladost Lješkopolje
17.09. 17:00         Jezero – Berane
17.09. 17:00         Otrant – Lovćen
 
8. kolo
24.09. 17:00         Berane – Mornar
24.09. 17:00         Ibar – Jedinstvo
24.09. 17:00         Igalo – Cetinje
24.09. 17:00         Jezero – Otrant
24.09. 17:00         Lovćen – Čelik
24.09. 17:00         Mladost Lješkopolje – Bokelj
 
9. kolo
01.10. 17:00         Bokelj – Ibar
01.10. 17:00         Čelik – Jezero
01.10. 17:00         Cetinje – Mladost Lješkopolje
01.10. 17:00         Jedinstvo – Lovćen
01.10. 17:00         Mornar – Igalo
01.10. 17:00         Otrant – Berane
 
10. kolo
08.10. 17:00         Berane – Igalo
08.10. 17:00         Ibar – Cetinje
08.10. 17:00         Jezero – Jedinstvo
08.10. 17:00         Lovćen – Bokelj
08.10. 17:00         Mladost Lješkopolje – Mornar
08.10. 17:00         Otrant – Čelik
 
11. kolo
15.10. 17:00         Bokelj – Jezero
15.10. 17:00         Čelik – Berane
15.10. 17:00         Cetinje – Lovćen
15.10. 17:00         Igalo – Mladost Lješkopolje
15.10. 17:00         Jedinstvo – Otrant
15.10. 17:00         Mornar – Ibar
 
12. kolo
22.10. 17:00         Berane – Mladost Lješkopolje
22.10. 17:00         Bokelj – Otrant
22.10. 17:00         Cetinje – Jezero
22.10. 17:00         Igalo – Ibar
22.10. 17:00         Jedinstvo – Čelik
22.10. 17:00         Mornar – Lovćen
 
13. kolo
29.10. 17:00         Čelik – Bokelj
29.10. 17:00         Ibar – Mladost Lješkopolje
29.10. 17:00         Jedinstvo – Berane
29.10. 17:00         Jezero – Mornar
29.10. 17:00         Lovćen – Igalo
29.10. 17:00         Otrant – Cetinje
 
14. kolo
05.11. 17:00         Berane – Ibar
05.11. 17:00         Bokelj – Jedinstvo
05.11. 17:00         Cetinje – Čelik
05.11. 17:00         Igalo – Jezero
05.11. 17:00         Mladost Lješkopolje – Lovćen
05.11. 17:00         Mornar – Otrant
 
15. kolo
12.11. 17:00         Bokelj – Berane
12.11. 17:00         Čelik – Mornar
12.11. 17:00         Jedinstvo – Cetinje
12.11. 17:00         Jezero – Mladost Lješkopolje
12.11. 17:00         Lovćen – Ibar
12.11. 17:00         Otrant – Igalo

16. kolo
19.11. 17:00         Berane – Lovćen
19.11. 17:00         Cetinje – Bokelj
19.11. 17:00         Ibar – Jezero
19.11. 17:00         Igalo – Čelik
19.11. 17:00         Mladost Lješkopolje – Otrant
19.11. 17:00         Mornar – Jedinstvo
 

17. kolo
26.11. 17:00         Bokelj – Mornar
26.11. 17:00         Čelik – Mladost Lješkopolje
26.11. 17:00         Cetinje – Berane
26.11. 17:00         Jedinstvo – Igalo
26.11. 17:00         Jezero – Lovćen
26.11. 17:00         Otrant – Ibar