Novi remi Barana

by Ilija Kovačević | 20:08:2017 | 20:33:53

Mornar - Jezero 0:0

Bar, Stadion SRC "Topolica", gledalaca: oko 150.
Sudija: Miloš Laličić (Cetinje) Pomoćnici: Đorđije Ražnatović (Cetinje) Vladislav Radenović (Herceg Novi)
Žuti kartoni: Malešević (Mornar), Jovićević, Redžepagić (Jezero).

Mornar : Delibašić, Kalačević, Radović, Malešević, Ivanović, B. Merdović, L. Merdović (od 46. Džanović), Pajović, Nikolić, Kalezić (od 85. Cimbaljević), Vukmarković (od 71. Vujović).

Jezero : Asanović, Radojičić, Jovićević, Drešković, Redžepagić, Bulatović (od 84.Kruščić), Ajković, Vukićević, Kažić, Burić (od 52. Dragaš), Vuković (od 61. Radenović).

Fudbaleri Mornara i plavskog Jezera drugi put zaredom su remizirali na startu Druge lige i to opet bez postignutog gola.

U okviru drugog kola duel ova dva rivala je završen bez golova, kao i na premijeri, mada domaći moraju biti mnogo zadovoljniji remijem pošto su gosti iz Plava samo zahvaljujući nedostatku koncentracije napadača ostali bez sva tri boda u Baru.

Barani su slabo odigrali u prvih 45 minuta, dok su u drugom poluvremenu imali inicijativu, sa par polu prilika. Ali sve to je bilo jalovo.

Gosti su izvanredne prilike propustili u tri navrata, preko raspoloženog Edisa Redžepagića u 37. 43. i 45. minutu u prvom poluvremenu, dok je isti igrač u prvom minutu nastavka propustio priliku, kao i rezervista Saša Radenović u 66. minutu.

Na drugoj strani Barani su izglednu priliku propustili preko Denisa Džanovića u 75. minutu i Nikole Vujovića u finišu utakmice, kada je iskusni fudbaler sa par metara promašio okvir gola.

Tabela Druge lige poslije dva kola ;

1.       Berane                  2        2        0        0        (4:0)  +4     6
2.       Bokelj                    2        1        1        0        (2:0)  +2     4
3.       Otrant-Olympic     2        1        1        0        (2:0)  +2     4
4.       Ibar                       2        1        1        0        (2:1)  +1     4
5.       Jedinstvo              2        1        0        1        (1:1)  0       3
6.       Igalo                     2        0        2        0        (1:1)  0       2
7.       Lovćen                 2        0        2        0        (1:1)  0       2
8.       Jezero                  2        0        2        0        (0:0)  0       2
9.       Mornar                2        0        2        0        (0:0)  0       2
10.     Cetinje                 2        0        1        1        (0:2)  -2      1
11.     Čelik                     2        0        0        2        (0:3)  -3      0
12.     Mladost Lj. 1970  2        0        0        2        (1:5)  -4      0