by Ilija Kovačević | 03:03:2018 | 18:03:58

Mornar – Budućnost Voli: 78 – 95 (12:25, 26:24, 12:19, 28:27)

Bar; SD „Topolica“, gledalaca oko 50.
Sudije; Lakićević, Damjnaović, Lepetić.

Mornar; Raković, Živanović, Šušter, Karamanaga, Dervišević, Tomašević, Šuša, Marljukić, Milošević, Kostić, Cenović, Popović.

Budućnost Voli; Radusinović, Marković, Bojić, Vujović, Raspopović, Živanović, Pajović, Slavković, Papić, Vujisić, Raičković, Kočić.

U derbiju 22. kola U19 Prve juniorske lige, košarkaši Mornara su poraženi danas kao domaćini od Budućnost Volija 95 – 78.

Puleni Petra Mijovića su do odlučujuće prednosti stigli u prvoj četvrtini koju su riješili u svoju korist sa 13 poena.

U nastavku su izabranici Aleksandra Mitrovića bili ravnopravan takmac (izuzev trećeg perioda) ali do povoljnijeg rezultata nijesu mogli.

Barani su doživjeli šesti poraz, a imaju i 13 pobjeda, dok su Podgoričani došli do 18 trijumfa uz jedan poraz.

Bio je ovo duel dvije ekipe koje su predstavljale Crnu Goru u ABA juniorskoj ligi, koja je premijerno odigrana ove sezone i u kojoj su Podgoričani stilgi do finalnog turnira u Laktašima.