Košarka

Kadeti Mornara na otvaranju Super lige gosti Džokera

by Ilija Kovačević | 17:01:2019 | 13:10:31


Poznati su učesnici i raspored košarkaške Super lige za kadete. Pored barskog Mornara u ligi je još jedanaest ekipa; Pljevlja, Rudar, Panter, Danilovgrad, Junior, Primorje 1945, Budućnost Voli, Pro Basket, Džoker, Podgorica i Jedinstvo 1950.

Igraće se 22 kola, dvokružno svako sa svakim, plus Fajnal for koji je planiran početkom juna mjeseca.

Prvo kolo je na rasporedu predstojećeg vikenda, a kadeti Mornara su gosti podgoričkog Džokera.
 
RASPORED SUPER LIGE KADETA
Sezona 2018/2019
 
I KOLO     19 – 20. 01. 2019.
Pljevlja             - Rudar
Panter              - Danilovgrad
Junior               - Primorje 1945
Budućnost Voli   - Pro Basket
Joker                  - Mornar
Podgorica           - Jedinstvo 1950
         
II KOLO    22 – 23. 01. 2019.
Rudar                   - Jedinstvo 1950
Mornar                 - Podgorica
Pro Basket           - Joker
Primorje 1945      - Budućnost Voli
Danilovgrad          - Junior
Pljevlja                 - Panter
 
III KOLO  26 – 27. 01. 2019.
Panter                   - Rudar
Junior                     - Pljevlja
Budućnost Voli    - Danilovgrad
Joker                      - Primorje 1945
Podgorica             - Pro Basket
Jedinstvo 1950     - Mornar


IV KOLO  02 – 03. 02. 2019.
Rudar                   - Mornar
Pro Basket           - Jedinstvo 1950
Primorje 1945      - Podgorica
Danilovgrad         - Joker
Pljevlja                 - Budućnost Voli
Panter                   - Junior
 
V KOLO    09 – 10. 02. 2019.
Junior                   - Rudar
Budućnost Voli    - Panter
Joker                    - Pljevlja
Podgorica             - Danilovgrad
Jedinstvo 1950     - Primorje 1945
Mornar                 - Pro Basket
 
VI KOLO  16 – 17. 02. 2019.
Rudar                  - Pro Basket
Primorje 1945      - Mornar
Danilovgrad          - Jedinstvo 1950
Pljevlja                 - Podgorica
Panter                   - Joker
Junior                 - Budućnost Voli
 
VII KOLO 23 – 24. 02. 2019.
Budućnost Voli    - Rudar
Joker                    - Junior
Podgorica             - Panter
Jedinstvo 1950     - Pljevlja
Mornar                 - Danilovgrad
Pro Basket           - Primorje 1945
 
VIII KOLO         02 – 03. 03. 2019.
Rudar                    - Primorje 1945
Danilovgrad         - Pro Basket
Pljevlja                 - Mornar
Panter                   - Jedinstvo 1950
Junior                 - Podgorica
Budućnost Voli    - Joker
 
IX KOLO  09 – 10. 03. 2019.
Joker                    - Rudar
Podgorica             - Budućnost Voli
Jedinstvo 1950     - Junior
Mornar                 - Panter
Pro Basket           - Pljevlja
Primorje 1945      - Danilovgrad
 
X KOLO    16 – 17. 03. 2019.
Rudar                  - Danilovgrad
Pljevlja                 - Primorje 1945
Panter                    - Pro Basket
Junior                    - Mornar
Budućnost Voli    - Jedinstvo 1950
Joker                    - Podgorica
 
XI KOLO  23 – 24. 03. 2019.
Podgorica             - Rudar
Jedinstvo 1950     - Joker
Mornar                 - Budućnost Voli
Pro Basket           - Junior
Primorje 1945      - Panter
Danilovgrad         - Pljevlja
 
XII KOLO 30 – 31. 03. 2019.
Rudar                   - Pljevlja
Danilovgrad          - Panter
Primorje 1945      - Junior
Pro Basket           - Budućnost Voli
Mornar                 - Joker
Jedinstvo 1950     - Podgorica

XIII KOLO  06 – 07. 04. 2019.
Jedinstvo 1950     - Rudar
Podgorica             - Mornar
Joker                    - Pro Basket
Budućnost Voli     - Primorje 1945
Junior                   - Danilovgrad
Panter                  - Pljevlja
 
XIV KOLO  13 – 14. 04. 2019.
Rudar                   - Panter
Pljevlja                 - Junior
Danilovgrad          - Budućnost Voli
Primorje 1945      - Joker
Pro Basket           - Podgorica
Mornar                 - Jedinstvo
 
XV KOLO 20 – 21. 04. 2019.
Mornar                 - Rudar
Jedinstvo 1950     - Pro Basket
Podgorica             - Primorje 1945
Joker                    - Danilovgrad
Budućnost Voli    - Pljevlja
Junior                    - Panter
 
 XVI KOLO         27 – 28. 04. 2019.
Rudar                    - Junior
Panter                 - Budućnost Voli
Pljevlja                 - Joker
Danilovgrad          - Podgorica
Primorje 1945      - Jedinstvo 1950
Pro Basket           - Mornar
 
XVII KOLO        30. 04 – 01. 05. 2019.
Pro Basket           - Rudar
Mornar                 - Primorje 1945
Jedinstvo 1950     - Danilovgrad
Podgorica             - Pljevlja
Joker                    - Panter
Budućnost Voli    - Junior
 
XVIII KOLO      04 – 05. 05. 2019.
Rudar                   - Budućnost Voli
Junior                   - Joker
Panter                  - Podgorica
Pljevlja                 - Jedinstvo 1950
Danilovgrad           - Mornar
Primorje 1945      - Pro Basket
 
XIX KOLO 11 – 12. 05. 2019.
Primorje 1945      - Rudar
Pro Basket           - Danilovgrad
Mornar                 - Pljevlja
Jedinstvo 1950     - Panter
Podgorica             - Junior
Joker                    - Budućnost Voli
 
XX KOLO 18 – 19. 05. 2019.
Rudar                    - Joker
Budućnost Voli    - Podgorica
Junior                   - Jedinstvo
Panter                   - Mornar
Pljevlja                 - Pro Basket
Danilovgrad            - Primorje 1945
 
XXI KOLO 21 – 22. 05. 2019.
Danilovgrad          - Rudar
Primorje 1945      - Pljevlja
Pro Basket           - Panter
Mornar                 - Junior
Jedinstvo 1950     - Budućnost Voli
Podgorica             - Joker
 
XXII KOLO 25 – 26. 05. 2019.
Rudar                    - Podgorica
Joker                    - Jedinstvo 1950
Budućnost Voli    - Mornar
Junior                   - Pro Basket
Panter                  - Primorje 1945
Pljevlja                 - Danilovgrad
 
FINAL FOUR 01 – 02. 06. 2019.