izvor ; Košarka.me | 26:02:2017 | 21:45:45

MNE team – Mornar 65:56 (20:17, 18:24, 14:4, 13:11)

MNE team : Bojičić 19, Radulović 10, Jokanović 12, Žugić 4, Glomazić 13, Medojević 7.

Mornar : Šuša 9, Šušter 7, Cenović 6, Labović 13, Vesković 9, Petrić 7, Živanović 5.

Košarkaši MNE team-a savladali su ekipu Mornara rezultatom 65:56 u 4. kolu  Superlige Crne Gore za kadete.

MNE team je prvu dionicu dobio sa 3 poena plusa rezultatom 20:17.

Barani su odmah preokrenuli u drugoj četvrtini, povevši sa 23:30, a na kraju poluvremena imali su prednost od 3 poena (38:41).

Totalni preokret u režiji Nikšićana desio se u trećem periodu.

Ekipa Darka Jevrića je u ovom periodu odigrala sjajnu odbranu primivši samo 4 poena (52:45).

MNE je nakon toga sačuvao stečenu razliku i lako priveo utakmicu kraju za konačnih 65:56.

Najbolji u timu pobjednika bio je Bojičić sa 19 koševa, a zapaženi su bili Glomazić sa 13, Jokanović sa 12 i Radulović sa 10.

U poraženom timu jedini sa dvocigrenim košgeterskim učinkom bio je Labović, autor 13 koševa.