by Ilija Kovačević | 11:11:2018 | 12:41:25

Bar; SD „Topolica“, gledalaca oko 150.
Sudije: Bogdan Kaluđerovi i Ivan Vujačić (Cetinje)

Sedmerci; Prvi As 4:3 – Danilovgrad 3:2
Isključenja; Prvi As 12 minuta – Danilovgrad 12 minuta

Prvi As; Reihan Begzić 11 odbrana, David Drča, Miloš Laketić, Edis Šutković, Emil Bošnjak, Luka Krivokapić, Mladen Popović 5, Danilo Dragojević 4, Aldin Slaković 1, Irfan Hajdarović, Emir Mujić 9, Arijan Agović 2, Alan Agović 8, Petar Tomanović 3, Miloš Mijušković.

Danilovgrad; Bijelić 12 odbrana, N. Lipovina 4 dobrane, Sekulić, Kažić 1, Milatović, Marušić 10, Globarević, Lakićević, Đurković, Zmajević 6, Jokanović 2, D. Lipovina 6, Rogač 1, Jovanović 6, Vujović 1.

U utakmici petog kola Druge lige, rukometaši Prvog asa su poslije velike borbe poraženi pred svojim navijačima od iskusnijeg Danilovgrada 32:33.

Mlađani Barani su bili ravnopravan takmac do finiša susreta, a na poluvremenu su gosti imali četiri gola prednosti.

U 41’ minutu su domaći preko Arijana Agovića ponovo poveli 23:22, uhvativši rezultatski priključak.

Ipak, u finišu utakmice, poslije izjednačenja Danila Dragojevića na 31:31, Dejan Lipovina je sa dva gola u 55’ minutu odlučio pobjednika.

Konačan rezultat 32:33 postavio je sjajni Mladen Popović udarcem sa devet metara.

Barani su upisali treći poraz, a imaju i dva trijumfa.

U narednom šestom kolu 17. ili 18. Novembra su gosti Mojkovca 2005.