Rukometašice Prvog asa poražene u derbiju kola

by Ilija Kovačević | 18:03:2019 | 08:51:44

Rukometašice Prvog asa poražene su u derbiju 13. kola Druge lige od Feniksa u Podgorici 39:32, poluvrijeme 19:14.

Baranke su bile u egalu do 14' minuta susreta, kada su naglo popustile, na drugoj strani domaće su se razigrale, pa je do poluvremena bilo riješeno pitanje pobjednika.

Gošće su početkom drugog dijela (35' minut) uspjele da se vrate i smanje razliku na svega tri gola (21:18) preko Tine Truš, ali od toga više nijesu mogle.

Domaće su do pobjede vodile Itana Labović sa 11 i Jovana Garčević sa 7 pogodaka, dok je na golu sjajna bila Nevena Petrović sa 11 odbrana.

U barskom timu bolje od ostalih su bile Tina Truš sa 10 i Arnela Beharović sa 7 golova.

U narednom 14. kolu, 30. ili 31. marta rukometašice Prvog asa dočekuju "Podgoricu 2013".