Rudar u Pljevljima ubjedljiv protiv Prvog asa

by Ilija Kovačević | 31:03:2019 | 12:45:07

Rudar – Prvi As: 36 – 26  (22-12)

U premijernoj utakmici 14. kola Druge lige, rukometaši Rudara su u Pljelvjima pobijedili barski Prvi As 36:26, poluvrijeme 22:12.

Sve je bilo riješeno do poluvremena kada su domaćini na odmor otišli sa deset golova prednosti.

U nastavku su rivali igrali gol za gol za novu pobjedfu lidera i budućeg člana Prve lige.

Najjefikansiji u redovima ekipe iz Bara bio je Arijan Agović sa 10 golova, uz Merisa Bošnjaka koji je postigao šest golova. Solidan na golu bio je Petar Hadži Ristić sa šest odbrana.

Kod doma'ina, skoro svi igrači su se upisali u strijelce, a najjefikansiji je bio Emir Đulović sa 6 golova.

U narednom 15. kolu, 6. ili 7. aprila Prvi As je domaćin ekipi Danilovgrada, takođe aspirantu za viši rang.