by Ilija Kovačević | 13:12:2015 | 22:40:03

Sudije ; Jelena Vujačić i Anđelina Kažanegra (Podgorica)
Isključenja ; Mornar 7 (10 minuta) – Nikšić 2014 (4 minuta)
Sedmerci ; Mornar 7 (2-1) – Nikšić 2014 (4-3)

„Mornar 7“ ; Dragišić, Dević, St. Ražnatović 1, Bujić 8, Radić, Nikezić 3, Abramović 2, Čejović 2, Lalošević, Kaluđerović, Mitrović 3, Dašić, Džaković, Plamenac, Sa. Ražnatović 7.

„Nikšić 2014“ Bojanić, Janjušević, Gogić 3, Adžić 2, Kraković 2, Ćetković 5, Spajić, Zarubica, Mandić 6, Zmajević 1, Đurđevac, Manojlović, Popović, Božović 1, Đikanović, Blagojević 3.

Dobra rukometna predstava viđena je u derbiju 7. kola Druge muške rukometne lige. Barani su uglavnom imali rezultatsku prednost tokom većeg dijela susreta, da bi u finišu meča bilo viđeno nešto više uzbuđenja.
Na poluvrijeme su domaći otišli sa golom prednosti (14:13), da bi u nastavku puleni Mikija Despotovića imali „plus 4“ (22-18) u 49' minutu. Gosti u finišu hvataju priključak i dolaze na 23-21, ali su preko Sava Ražnatovića i Luke Bujića najboljih pojedinaca ovog meča Barani uspjeli da odbiju nalete gostiju i upišu peti trijumf u šampionatu (uz remi i poraz), pa će „zimovati“ na diobi prvog mjesta sa Ivangradom. Oba tima imaju po 11 bodova. Drugi tim iz našeg grada, ekipa Bara jesenji dio sezone završava na petoj poziciji sa 3 pobjede, jednim remijem i tri izgubljena meča, odnosno sa 7 bodova. To znači da pored lidera tabele ekipe Mornara 7 i MRK Bar nije daleko od vrha tabele, odnosno na svega četiri je boda od vodećeg dvojca, pa se na proljeće očekuje više nego zanimljiva borba kako za vrh, tako sredinu i začelje tabele.