by Ilija Kovačević | 30:04:2016 | 22:58:48

Bar ; SD “Topolica”, gledalaca oko 200.
Sudije su ; Ilija Bailović (Pljevlja) i Krcun Marković (Cetinje)

Mornar 7 ; Dragišić, Knežević, Dević, St. Ražnatović, Bujić, Radić 1, Nikezić 8, Abramović, Čejović 5, alošević 1, Ašanin 1, Mitrović 2, Dašić, Plamenac 2, Gvozdenović, Sa. Ražnatović 8.

Bijelo Polje ; Crnovršanin, Vojinović 2, Bogavac, Zonjić 5, Kučević, Ljaljević, Arslanović 1, Kljajević, Danić 10, Femić 2, Joksimović 2, Tošić, Đurđević 5, Varagić, Husović.

U sjajnoj rukometnoj predstavi, derbiju koji je opravdao očekivanja, Mornar 7 je u pravoj rukometnoj drami u subotu veče pobijedio goste iz Bijelog Polja 28:27.

U derbiju 13. kola Druge rukometne lige, Barani su na osam minuta prije kraja imali minus od pet golova, ali su puleni Mikija Despotovića uspjeli da poslednjim atomom snage “izginu na terenu” i dođu do preokreta i pobjede koja im garantuje makar drugu poziciju na kraju drugoligaškog karavana.

Barane je do pobjede predvodio sjajni golman Marko Knežević koji je imao više od 20 odbrana na utakmici i bio pravi stub odbrane mlađanog sastava iz Bara.

Domaći su ovom pobjedom stigli do 10-og trijumfa u sezoni uz jedan remi i dva poraza koliko ima i prvoplasirani sastav Ivangrada, ali Beranci imaju bolju gol razliku.

Barane su do pobjede vodili Nikezić i Sava Ražnatović sa 8 i Čejović sa 5 pogodaka, dok su kod gostiju koji su na poluvremenu vodili sa (15:13) parirali Milun Danić sa 10, te Zonić i Đurđević sa pet golova.