Rukomet

Počeo Drugi međunarodni rukometni turnir “Topolica 2016”

by Ilija Kovačević | 22:06:2016 | 15:25:24

 
U organizaciji RK “Prvi as” iz Bara, a  u saradnji sa JP Sportsko - rekreativni centar “Topolica” u Baru je sinoć počeo Drugi međunarodni rukometni turnir “Topolica 2016”.

Manifestacija je na programu do 24. juna, a takmiči se dječaci i djevojčice 2000-to i 2002. godište.

Ovo je jedan od najmasovnijih rukometnih turnira u Baru, jer nastupa oko 300 dječaka i djevojčica uzrasta od 10 do 16 godina.

Prvog dana turnira, puleni trenera Marka Dobrkovića upisali su dvije pobjede.
 
Rezultati prvog dana ;

"HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) – "PRVI AS" BAR (MNE) dječaci 2002 g. 13:15 (5:7)

"HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) – "MORNAR 7" BAR (MNE) dječaci 2000 g. 15:15 (8:5)

"PRVI AS" BAR (MNE) – "MORNAR 7" BAR (MNE) dječaci 2002 g. 16:12 (6:5)
 
Turnir je nastavljen danas o osam sati izjutra pa do 20 sati naveče. Nakon toga biće urpiličeno svečano otvaranje turnira.

 
Srijeda, 22.06.2016.                                       

SD “Topolica”          

08,00-08,35     RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "ZETA" (MNE) djevojčice 2002.
08,40-09,15     RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002.
09,20-09,55     RK "MAESTRAL" H-NOVI (MNE) – RK "DEVETKA" PG (MNE) djevojčice 2002.
10,00-10,35     RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "BUDUĆNOST" PG (MNE) djevojčice 2002.
10,40-11,25     RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "DEVETKA" PG (MNE) djevojčice 2000.
11,30-12,05     RK "ZETA" (MNE) – RK "MAESTRAL" H-NOVI (MNE) djevojčice 2002.
12,10-12,55     RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "HANTH" THESS (GRE) dječaci 2000.
13,00-13,45     RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "MAESTRAL" H.NOVI (MNE) djevojčice 2002.
13,50-14,35     RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djeovjčice 2000.
14,40-15,05     RK "BUDUĆNOST" PG (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djevojčice 2002.
15,10-15,45     RK "DEVETKA" PG (MNE) – RK "ZETA" (MNE) djevojčice 2002.
15,50-16,35     RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "PRVI AS" BAR (MNE) djevojčice 2000.
16,40-17,25     RK "DEVETKA" PG (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djevojčice 2000.
17,30-18,00     RK "PODGORICA" PG (MNE) – RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) djevojčice 2002.
18,05-18,45     RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djevojčice 2000.
18,50-19,20     RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "ULCINJ 1955" UL (MNE) djevojčice 2000.
 
Sala OŠ "Jugoslavija"

Srijeda, 22.06.2016.                                       
12,00-12,30     RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "DEVETKA" (MNE) djevojčica 2000.