Rukomet

Rukometni turnir “Topolica 2016” – drugi dan

by Ilija Kovačević | 23:06:2016 | 16:29:15


U organzaciji barskog rukometnog kluba “Prvi as”, sinoć je u SD “Topolica” otvoren Drugi međunarodni rukometni turnir „Topolica 2016“  za dječake i djevojčice 2000. i 2002. godišta.

Do 24. juna takmiči se 16 ekipa iz Crne Gore, Hrvatske i Grčke, među kojima i barski klubovi „Prvi as“  i Mornar 07“.

Turnir je otvorio predsjednik SO Bar Radomir Cakan Novaković koji je poželio svim učesnicima dobrodošlicu i ugodan boravak u Baru, odnosno da u duhu fer pleja barsko takmičenje donese nove velike rukometne asove.

 
Promoter turnira je barska rukometna „zlatna lavica“ i nova članica rumunskog CSM Bukurešt Majda Mehemdović, koja će i na zatvaranju u petak veče dodijeliti pehare i medalje.

 
U programu ceremonije svečanog otvaranja turnira, nastupio je folklor KUD „Jedinstvo“.



Dječaci RK Prvi as redom pobjedjuju, djevojčice 2000 god. odigrale dvije utakmice i obje neriješeno završile. Kao sjajan rezultat djevojčica je i podatak da su sa "Levaleom 2010" gubile na poluvremenu 12:6, pred kraj Baranke povele 19:18, da bi na kraju utakmica bila završena neriješeno. Ekipa "Levalee 2010" je prvak Crne Gore za 2000 god. a ta generacija je bila prvak Druge lige Crne Gore ove godine !!!

Evo rezultata drugog dana takmičenja :

RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "ZETA" (MNE) djevojčice 2002. 3:14 (1:4)
RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002. 9:16 (4:7)
RK "MAESTRAL" H-NOVI (MNE) – RK "DEVETKA" PG (MNE) djevojčice 2002. 8:17 (4:10).
RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "BUDUĆNOST" PG (MNE) djevojčice 2002. 11:12 (4:8).
RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "DEVETKA" PG (MNE) djevojčice 2000. 18:16 (9:7).
RK "ZETA" (MNE) – RK "MAESTRAL" H-NOVI (MNE) djevojčice 2002. 17:7 (11:2).
RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "HANTH" THESS (GRE) dječaci 2000. 11:19 (6:8).
RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "MAESTRAL" H.NOVI (MNE) djevojčice 2002. 13:14 (7:5).
RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djeovjčice 2000. 13:13 (7:5).
RK "BUDUĆNOST" PG (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djevojčice 2002. 6:8 (3:4).
RK "DEVETKA" PG (MNE) – RK "ZETA" (MNE) djevojčice 2002. – II-
RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "PRVI AS" BAR (MNE) djevojčice 2000. 19:19 (12:6).
RK "DEVETKA" PG (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djevojčice 2000. 18:17 (8:8).
RK "PODGORICA" PG (MNE) – RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) djevojčice 2002. 5:15 (3:11).
RK "LEVALEA 2010" NK (MNE) – RK "PODGORICA" PG (MNE) djevojčice 2000. 17:11(8:5).
RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "ULCINJ 1955" UL (MNE) djevojčice 2000. 24:19 (12:3).
 

Raspored za Četvrtak, 23.06.2016.                               
 
08,00-08,35          RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "DEVETKA" PG (MNE) djevojčice 2002.
08,40-09,25          RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) dječaci 2000.
09,30-10,00          RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) – RK "HANTH" THESS (GRE) dječaci 2000.
10,00-10,35          RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002.
10,40-11,25          RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "DUBROVNIK" DU (CRO) dječaci 2000.
11,30-12,15          RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) – RK "HANTH" THESS (GRE) dječaci 2000.
12,20-12,50          RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002.
12,55-13,25          RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) – RK "PRVI AS" BAR (MNE) dječaci 2002.
13,30-14,05          RK "KAMP ZR 23" – RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) dječaci 2002.
14,10-14,55          RK "ULCINJ 1955" UL (MNE) – RK "DUBROVNIK" DU (CRO) dječaci 2000.
15,00-15,35          RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002.
15,40-16,25          RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) dječaci 2000.
16,30-17,05          RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) dječaci 2002.
17,10-17,45          RK "KAMP ZR 23" – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002.
17,50-18,25          RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) – RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) dječaci 2002.
18,30-19,05          RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) – RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) dječaci 2000.
19,10-19,45          RK "KAMP ZR 23" – RK "PRVI AS" BAR (MNE) dječaci 2002.
19,50-20,30          RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) dječaci 2002.
                                     
Sala OŠ “Jugoslavija”          
                                     
Četvrtak, 23.06.2016.                                
14,00-14,30          RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) – RK "KAMP ZR 23" dječaci 2002.
15,00-15,30          RK "KAMP ZR 23" – RK "MORNAR 7" BAR (MNE) dječaci 2002.