Rukomet

Topolica 2016 – treći dan

by Ilija Kovačević | 24:06:2016 | 11:31:27


Na rukometnom turniru “Topolica 2016” u četvrtak trećeg dana turnira odigrani su završni mečevi po grupama, nakon kojeg se danas (petak) igraju utakmice za konačan plasman.
 
Evo rezultata trećeg dana (četvrtak) :                                
 
RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "DEVETKA" PG (MNE) djevojčice 2002. 12:14 (3:6)
RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) dječaci 2000. 13:11 (8:7)
RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) – RK "HANTH" THESS (GRE) dječaci 2000.10:15 (2:9)
RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "DUBROVNIK"  (CRO) dječaci 2000.25:22 (12:9)
RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) – RK "HANTH" THESS (GRE) dječaci 2000.16:19 (6:10)
RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002. 16:6 (6:5)
RK "KAMP ZR 23" – RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) dječaci 2002. 18:3 (12:1)
RK "ULCINJ 1955" UL (MNE) – RK "DUBROVNIK" (CRO) dječaci 2000.15:30 (7:14)
RK "MORNAR 7" BAR (MNE) – RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) dječaci 2000. 20:27 (8:13)
RK "KAMP ZR 23" – RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) dječaci 2002. 19:14 (9:9)
RK "HRV.DRAGOVOLJAC" (CRO) – RK "LOVĆEN" CETINJE (MNE) dječaci 2000. 21:31 (9:14)
RK "KAMP ZR 23" – RK "PRVI AS" BAR (MNE) dječaci 2002.10:9 (6:6)
RK "PRVI AS" BAR (MNE) – RK "ZAFIRAKIS" NAOUSSA (GRE) dječaci 2002.13:17 (7:7)
RK "KAMP ZR 23" – RK "MORNAR 7" BAR (MNE) dječaci 2002. 16:7 (6:4)
 
Raspored utakmica za plasman – Petak, 24.06.2016.          
 
SD  “Topolica”
 
08,00-08,35     2002 djevojčice polufinale
08,40-09,15     2002 djevojčice polufinale
09,20-10,05     2000 dječaci za 7 mjesto
10,10-10,55     2000 dječaci za peto mjesto
11,00-11,35     2002 djevojčice za treće mjesto
11,40-12,20     2002 djevojčice za prvo mjesto
12,25-12,55     2000 djevojčice za treće mjesto
13,00-13,35     2000 djevojčice finale
13,40-14,15     2000 dječaci polufinale
14,20-15,00     2000 dječaci polufinale
15,05-15,45     2002 dječaci za treće mjesto
15,50-16,25     2002 dječaci finale
16,30-17,00     2000 dječaci za treće mjesto
17,05-18,00     2000 dječaci finale
 
18,00 h SD “Topolica”  - Zatvaranje turnira i dodjela nagrada
 
Sala OŠ “Jugoslavija”                      

Petak, 24.06.2016.                 
12,00-12,30     2002 djevojčice za peto mjesto
 
 
Plasman djevojčice 2002 godište ;

A grupa

1.Zeta
2.Devetka
3.Maestral
4. Prvi as

B grupa

1.Levalea 2010
2.Budućnost
3. Podgorica
 
Polufinale
Zeta – Budućnost
Devetka – Levalea 2010
 
Plasman djevojčice 2000 godište ;

1.Levalea 2010
2.Devetka
3.Prvi as
4. Podgorica
 
Finale
Levalea 2010 – Devetka
 
Za treće mjesto
Prvi as - Podgorica
 
Plasman dječaci 2000 godište

A grupa

1.Kamp ZR 23
2.Prvi as
3.Dubrovnik
4.Ulcinj
 
B grupa

1.Xanth
2.Lovćen
3.Mornar 7
4.Hrvatski dragovoljac
 
Polufinale
Kamp ZR 23 – Lovćen
Prvi as  - Xanth
 
Za peto mjesto
Dubrovnik – Mornar 7
 
Za sedmo mjesto
Hrvatski dragovoljac – Ulcinj 1955