by Ilija Kovačević | 30:10:2016 | 20:28:13

Sudije ; Barac (Herceg Novi) – Bošković (Berane)
Isključenja ; Ulcinj 2010 (16 minuta) – Prvi as (12 minuta)
Sedmerci ; Ulcinj 2010 (3:3) – Prvi as (4:2)

Ulcinj 2010 ; Šabanović 1, Gurzaković 1, Andrović 8, Kovačević 3, A. Adžemović, Bulatović 3, Drljača, Popović, Đurić 1, Leković, Ivanović, Đukić 2, E. Adžemović 5, Asović 1.

Prvi as ; Begzić, Adrović 2, Vuković 4, Vučetić 2, Šutković, Junković, Popović 5, Bošnjak 1, Mujić 3, Pecović 1, Ar. Agović, Al. Agović 4, B. Mijušković, Količić, M. Mijušković 1, Hajdarović.

Mlađani sastav iz Bara poražen je u Ulcinju od istoimenog domaćeg tima 25:23,  u utakmici drugog kola Druge lige za rukometaše.

Barani su na tri minuta prije kraja imali prednost od dva gola 23:21 ali je neiskustvo učinili svoje, pa je dobijena utakmica ispuštena na samom isteku 60-og minuta.

Najjefikansiji u ekipi iz Bara bio je Mladen Popović sa 5 golova. Milan Vuković i Alan Agović su postigli po 4, a Emir Mujić 3 pogotka.

U domaćem timu najbolji su bili Igor Andrović sa 8 i Elvis Adžemović sa 5 golova.

U narednom trećem kolu Prvi as pred svojim navijačima igra sa cetinjskim Cepelinom.