by Ilija Kovačević / foto MIKO | 09:11:2016 | 20:10:03

Sudije ; Kaluđerović i Vujačić (Cetinje)
Isključenja ; Rudar (14 minuta) – Mornar 7 (8 minuta)
Sedmerci ; Rudar (4-4) – Mornar 7 (2-1)

Rudar ; Terzić, Gazdić, Beljkaš, Gruičić 4, I. Tošić 4, Zindović, Matović 4, Aničić 3, Cupara 10, Andesilić 3, Šarac, Latković 5, Leković 4, B. Tošić, Đačić 2.

Mornar 7 ; Đurašić, Vučković, Bujić 2, Radić 1, Nikezić 2, Abramović 7, Čejović 8, Lalošević 1, Ašanin 1, Ražnatović 5, Knežević, Dašić, Plamenac 2, Bajlović, Ivanović 1.

U trećem kolu Prve liga za rukometaše ORK Rudar je večeras u Sportskom centru „Ada“ u Pljevljima, pobijedio barski Mornar 7 ; 39-30, poluvrijeme 18:16.

Barani su imali egal rezultat u prvih 30 minuta, ali su domaći rukometaši u nastavku preko Cupare i Latkovića došli do ubjedljivih devet golova prednosti.

U gostujućem timu Čejović sa 8, Abramović sa 7 i Ražnatović sa 5 golova su bili bolji od ostalih.

U narednom četvrtom kolu, Barani su za vikend gosti Ivangrada.

Mornar 7 i Rudar su prije večerašnjeg duela odigrali po jednu utakmicu u kojoj su poraženi. Barani su u prvom kolu poraženi od Budvanske rivijere 31:21, a Rudar, nakon što je bio slobodan u prvom kolu ubjedljivo je izgubio od Ivangrada u Rožaju 40:28.