by Ilija Kovačević | 27:11:2016 | 17:00:02

Sudije su ; Marko Vujisić i Stefan Ivanovic (obojica iz Podgorice)
Isključenja ; Danilovgrad 6 minuta – Prvi as 6 minuta
Sedmerci ; Danilovgrad / - Prvi as /

Danilovgrad ; Kadović, Đurković, Orović 3, Janjušević 6, Pavličić 3, Lipovina 9, Bošković 6, Marković 1, Perović 1, Racković 5, Pinter, D. Pavićević 1, Knežević 1, Kovačević 4, A. Pavićević 1, Vujović 1.

Prvi as ; Drča, Adrović 3, Vuković, Vučević 1, Šutković, Junković, Petović, Begzić, Popović 10, Bošnjak, Kojičić, Slaković, Mujić 3, Ar. Agović, Al. Agović 8, Mijušković 2.

U utakmici šestog kola Druge lige, rukometaši Danilovgrada su na svom terenu pobijedila barski Prvi as sa ubjedljivih 42:27.
Mlađani Barani su se držali u prvom poluvremenu (imali zostatak od tri gola) kao i uvodnim minutima drugog dijela (do 48’ minuta, domaći vodili pet golova), ali su iskusniji Danilovgrađani na kraju lagano došli do novih bodova.

Trener Marko Dobrković je u zadnjih desetak minuta priliku da zaigraju dao svim rukometašima, a na golu je debitovao 14-to godišnji David Drča.

Mladen Popović sa 10, te Alan Agović sa 8 i Emir Mujić sa tri pogoka su bili bolji od ostalih u redovima Pervog asa, dok je u domaćem timu prednjačio “trio” Dejan Lipovina sa 9, te Zoran Janjušević i Blažo Bošković sa po 6 golova.

U nraednom sedmom kolu Prvi as dočekuje sastav Komova iz Andrijevice.