by Ilija Kovačević | 03:12:2016 | 12:26:48

Sudije ; Beharević (Cetinje) i Čavor (Podgorica)
Isključenja Prvi as (10 minuta) – Komovi (10 minuta)
Sedmerci ; Prvi as (7:4) – Komovi (4:3)

Prvi as ; Begzić, S. Šlaković, Adrović 4, Vuković 3, Vučević, Šutković, Popović 8, Bošnjak , Kojičić, A. Šlaković 2, Mujić 4, Pecović, Ar. Agović, Al. Agović 3, Hajdarević, Mijušković 1.

Komovi ; Kastratović, A. Radičević 5, Marjanović 3, I. Radićević 2, Došljak 5, Bakić 14, Eldović 2, Fistović 2, Vojvodić 1, V. Kastratović 5, I. Kastratović 4.

U utakmici 7. kola Druge muške lige, rukometaši iz Andrijevice su prema očekivanju ubjedljivo slavili protiv Prvog asa 43-25. Mlađani sastav iz Bara se držao do poluvremena i bio skoro ravnopravan takmac protiv daleko snažnijih i iskusnijih rukometaša iz Andrijevice, da bi u nastavku fizička sprema i iskustvo prevagnuli u korist gostiju.

U gostujućem timu svi rukometaši su se upisali u strijelce a prednjačio je Aleksandar Bakić sa 14 golova, dok su u talentovanom sastavu Marka Dobrkovića svi dobili priliku da zaigraju u ovom susretu, a istakli su se Mladen Popović sa 8, te Edvard Adrović i Emir Mujić sa po četiri pogotka.

U narednom kolu u Baru se igra prvi ovosezonski gradski drugoligaški rukometni derbi, Prvi as - Bar.